Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+33 partides des de 2026-09-01
Partides · 532Victòries · 256Taules · 56Derrotes · 220Estàndard · 55Ràpid · 477Blanques · 260Negres · 272
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 532 | 256 48,1% | 56 10,5% | 220 41,4% |
| Total · blanques | 260 | 126 48,5% | 30 11,5% | 104 40,0% |
| Total · negres | 272 | 130 47,8% | 26 9,6% | 116 42,7% |
| Estàndard | 55 | 22 40,0% | 16 29,1% | 17 30,9% |
| Estàndard · blanques | 28 | 11 39,3% | 6 21,4% | 11 39,3% |
| Estàndard · negres | 27 | 11 40,7% | 10 37,0% | 6 22,2% |
| Ràpid | 477 | 234 49,1% | 40 8,4% | 203 42,6% |
| Ràpid · blanques | 232 | 115 49,6% | 24 10,3% | 93 40,1% |
| Ràpid · negres | 245 | 119 48,6% | 16 6,5% | 110 44,9% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 499Victòries · 244Taules · 50Derrotes · 205Estàndard · 55Ràpid · 444Blanques · 244Negres · 255
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 499 | 244 48,9% | 50 10,0% | 205 41,1% |
| Total · blanques | 244 | 120 49,2% | 26 10,7% | 98 40,2% |
| Total · negres | 255 | 124 48,6% | 24 9,4% | 107 42,0% |
| Estàndard | 55 | 22 40,0% | 16 29,1% | 17 30,9% |
| Estàndard · blanques | 28 | 11 39,3% | 6 21,4% | 11 39,3% |
| Estàndard · negres | 27 | 11 40,7% | 10 37,0% | 6 22,2% |
| Ràpid | 444 | 222 50,0% | 34 7,7% | 188 42,3% |
| Ràpid · blanques | 216 | 109 50,5% | 20 9,3% | 87 40,3% |
| Ràpid · negres | 228 | 113 49,6% | 14 6,1% | 101 44,3% |
Captura 2026-08-01
+5 partides des de 2026-07-01
Partides · 474Victòries · 231Taules · 49Derrotes · 194Estàndard · 55Ràpid · 419Blanques · 232Negres · 242
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 474 | 231 48,7% | 49 10,3% | 194 40,9% |
| Total · blanques | 232 | 114 49,1% | 25 10,8% | 93 40,1% |
| Total · negres | 242 | 117 48,4% | 24 9,9% | 101 41,7% |
| Estàndard | 55 | 22 40,0% | 16 29,1% | 17 30,9% |
| Estàndard · blanques | 28 | 11 39,3% | 6 21,4% | 11 39,3% |
| Estàndard · negres | 27 | 11 40,7% | 10 37,0% | 6 22,2% |
| Ràpid | 419 | 209 49,9% | 33 7,9% | 177 42,2% |
| Ràpid · blanques | 204 | 103 50,5% | 19 9,3% | 82 40,2% |
| Ràpid · negres | 215 | 106 49,3% | 14 6,5% | 95 44,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 469Victòries · 229Taules · 48Derrotes · 192Estàndard · 55Ràpid · 414Blanques · 229Negres · 240
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 469 | 229 48,8% | 48 10,2% | 192 40,9% |
| Total · blanques | 229 | 113 49,3% | 24 10,5% | 92 40,2% |
| Total · negres | 240 | 116 48,3% | 24 10,0% | 100 41,7% |
| Estàndard | 55 | 22 40,0% | 16 29,1% | 17 30,9% |
| Estàndard · blanques | 28 | 11 39,3% | 6 21,4% | 11 39,3% |
| Estàndard · negres | 27 | 11 40,7% | 10 37,0% | 6 22,2% |
| Ràpid | 414 | 207 50,0% | 32 7,7% | 175 42,3% |
| Ràpid · blanques | 201 | 102 50,8% | 18 9,0% | 81 40,3% |
| Ràpid · negres | 213 | 105 49,3% | 14 6,6% | 94 44,1% |
