Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 326Victòries · 137Taules · 57Derrotes · 132Estàndard · 159Ràpid · 167Blanques · 160Negres · 166
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 326 | 137 42,0% | 57 17,5% | 132 40,5% |
| Total · blanques | 160 | 68 42,5% | 31 19,4% | 61 38,1% |
| Total · negres | 166 | 69 41,6% | 26 15,7% | 71 42,8% |
| Estàndard | 159 | 54 34,0% | 44 27,7% | 61 38,4% |
| Estàndard · blanques | 76 | 25 32,9% | 22 29,0% | 29 38,2% |
| Estàndard · negres | 83 | 29 34,9% | 22 26,5% | 32 38,6% |
| Ràpid | 167 | 83 49,7% | 13 7,8% | 71 42,5% |
| Ràpid · blanques | 84 | 43 51,2% | 9 10,7% | 32 38,1% |
| Ràpid · negres | 83 | 40 48,2% | 4 4,8% | 39 47,0% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 326Victòries · 137Taules · 57Derrotes · 132Estàndard · 159Ràpid · 167Blanques · 160Negres · 166
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 326 | 137 42,0% | 57 17,5% | 132 40,5% |
| Total · blanques | 160 | 68 42,5% | 31 19,4% | 61 38,1% |
| Total · negres | 166 | 69 41,6% | 26 15,7% | 71 42,8% |
| Estàndard | 159 | 54 34,0% | 44 27,7% | 61 38,4% |
| Estàndard · blanques | 76 | 25 32,9% | 22 29,0% | 29 38,2% |
| Estàndard · negres | 83 | 29 34,9% | 22 26,5% | 32 38,6% |
| Ràpid | 167 | 83 49,7% | 13 7,8% | 71 42,5% |
| Ràpid · blanques | 84 | 43 51,2% | 9 10,7% | 32 38,1% |
| Ràpid · negres | 83 | 40 48,2% | 4 4,8% | 39 47,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 309Victòries · 128Taules · 55Derrotes · 126Estàndard · 159Ràpid · 150Blanques · 152Negres · 157
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 309 | 128 41,4% | 55 17,8% | 126 40,8% |
| Total · blanques | 152 | 64 42,1% | 31 20,4% | 57 37,5% |
| Total · negres | 157 | 64 40,8% | 24 15,3% | 69 44,0% |
| Estàndard | 159 | 54 34,0% | 44 27,7% | 61 38,4% |
| Estàndard · blanques | 76 | 25 32,9% | 22 29,0% | 29 38,2% |
| Estàndard · negres | 83 | 29 34,9% | 22 26,5% | 32 38,6% |
| Ràpid | 150 | 74 49,3% | 11 7,3% | 65 43,3% |
| Ràpid · blanques | 76 | 39 51,3% | 9 11,8% | 28 36,8% |
| Ràpid · negres | 74 | 35 47,3% | 2 2,7% | 37 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 309Victòries · 128Taules · 55Derrotes · 126Estàndard · 159Ràpid · 150Blanques · 152Negres · 157
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 309 | 128 41,4% | 55 17,8% | 126 40,8% |
| Total · blanques | 152 | 64 42,1% | 31 20,4% | 57 37,5% |
| Total · negres | 157 | 64 40,8% | 24 15,3% | 69 44,0% |
| Estàndard | 159 | 54 34,0% | 44 27,7% | 61 38,4% |
| Estàndard · blanques | 76 | 25 32,9% | 22 29,0% | 29 38,2% |
| Estàndard · negres | 83 | 29 34,9% | 22 26,5% | 32 38,6% |
| Ràpid | 150 | 74 49,3% | 11 7,3% | 65 43,3% |
| Ràpid · blanques | 76 | 39 51,3% | 9 11,8% | 28 36,8% |
| Ràpid · negres | 74 | 35 47,3% | 2 2,7% | 37 50,0% |
