Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 859Victòries · 429Taules · 186Derrotes · 244Estàndard · 529Ràpid · 330Blanques · 430Negres · 429
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 859 | 429 49,9% | 186 21,7% | 244 28,4% |
| Total · blanques | 430 | 206 47,9% | 103 24,0% | 121 28,1% |
| Total · negres | 429 | 223 52,0% | 83 19,4% | 123 28,7% |
| Estàndard | 529 | 250 47,3% | 131 24,8% | 148 28,0% |
| Estàndard · blanques | 259 | 116 44,8% | 75 29,0% | 68 26,3% |
| Estàndard · negres | 270 | 134 49,6% | 56 20,7% | 80 29,6% |
| Ràpid | 330 | 179 54,2% | 55 16,7% | 96 29,1% |
| Ràpid · blanques | 171 | 90 52,6% | 28 16,4% | 53 31,0% |
| Ràpid · negres | 159 | 89 56,0% | 27 17,0% | 43 27,0% |
Captura 2026-09-01
+41 partides des de 2026-08-01
Partides · 834Victòries · 417Taules · 182Derrotes · 235Estàndard · 529Ràpid · 305Blanques · 416Negres · 418
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 834 | 417 50,0% | 182 21,8% | 235 28,2% |
| Total · blanques | 416 | 201 48,3% | 100 24,0% | 115 27,6% |
| Total · negres | 418 | 216 51,7% | 82 19,6% | 120 28,7% |
| Estàndard | 529 | 250 47,3% | 131 24,8% | 148 28,0% |
| Estàndard · blanques | 259 | 116 44,8% | 75 29,0% | 68 26,3% |
| Estàndard · negres | 270 | 134 49,6% | 56 20,7% | 80 29,6% |
| Ràpid | 305 | 167 54,8% | 51 16,7% | 87 28,5% |
| Ràpid · blanques | 157 | 85 54,1% | 25 15,9% | 47 29,9% |
| Ràpid · negres | 148 | 82 55,4% | 26 17,6% | 40 27,0% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 793Victòries · 399Taules · 170Derrotes · 224Estàndard · 521Ràpid · 272Blanques · 397Negres · 396
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 793 | 399 50,3% | 170 21,4% | 224 28,3% |
| Total · blanques | 397 | 193 48,6% | 94 23,7% | 110 27,7% |
| Total · negres | 396 | 206 52,0% | 76 19,2% | 114 28,8% |
| Estàndard | 521 | 250 48,0% | 124 23,8% | 147 28,2% |
| Estàndard · blanques | 255 | 116 45,5% | 71 27,8% | 68 26,7% |
| Estàndard · negres | 266 | 134 50,4% | 53 19,9% | 79 29,7% |
| Ràpid | 272 | 149 54,8% | 46 16,9% | 77 28,3% |
| Ràpid · blanques | 142 | 77 54,2% | 23 16,2% | 42 29,6% |
| Ràpid · negres | 130 | 72 55,4% | 23 17,7% | 35 26,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 785Victòries · 396Taules · 165Derrotes · 224Estàndard · 513Ràpid · 272Blanques · 393Negres · 392
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 785 | 396 50,5% | 165 21,0% | 224 28,5% |
| Total · blanques | 393 | 192 48,9% | 91 23,2% | 110 28,0% |
| Total · negres | 392 | 204 52,0% | 74 18,9% | 114 29,1% |
| Estàndard | 513 | 247 48,2% | 119 23,2% | 147 28,7% |
| Estàndard · blanques | 251 | 115 45,8% | 68 27,1% | 68 27,1% |
| Estàndard · negres | 262 | 132 50,4% | 51 19,5% | 79 30,2% |
| Ràpid | 272 | 149 54,8% | 46 16,9% | 77 28,3% |
| Ràpid · blanques | 142 | 77 54,2% | 23 16,2% | 42 29,6% |
| Ràpid · negres | 130 | 72 55,4% | 23 17,7% | 35 26,9% |
