Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 163Victòries · 47Taules · 35Derrotes · 81Estàndard · 95Ràpid · 68Blanques · 84Negres · 79
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 163 | 47 28,8% | 35 21,5% | 81 49,7% |
| Total · blanques | 84 | 27 32,1% | 15 17,9% | 42 50,0% |
| Total · negres | 79 | 20 25,3% | 20 25,3% | 39 49,4% |
| Estàndard | 95 | 27 28,4% | 31 32,6% | 37 39,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 13 26,0% | 12 24,0% | 25 50,0% |
| Estàndard · negres | 45 | 14 31,1% | 19 42,2% | 12 26,7% |
| Ràpid | 68 | 20 29,4% | 4 5,9% | 44 64,7% |
| Ràpid · blanques | 34 | 14 41,2% | 3 8,8% | 17 50,0% |
| Ràpid · negres | 34 | 6 17,7% | 1 2,9% | 27 79,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 154Victòries · 44Taules · 35Derrotes · 75Estàndard · 95Ràpid · 59Blanques · 79Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 154 | 44 28,6% | 35 22,7% | 75 48,7% |
| Total · blanques | 79 | 24 30,4% | 15 19,0% | 40 50,6% |
| Total · negres | 75 | 20 26,7% | 20 26,7% | 35 46,7% |
| Estàndard | 95 | 27 28,4% | 31 32,6% | 37 39,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 13 26,0% | 12 24,0% | 25 50,0% |
| Estàndard · negres | 45 | 14 31,1% | 19 42,2% | 12 26,7% |
| Ràpid | 59 | 17 28,8% | 4 6,8% | 38 64,4% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Ràpid · negres | 30 | 6 20,0% | 1 3,3% | 23 76,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 154Victòries · 44Taules · 35Derrotes · 75Estàndard · 95Ràpid · 59Blanques · 79Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 154 | 44 28,6% | 35 22,7% | 75 48,7% |
| Total · blanques | 79 | 24 30,4% | 15 19,0% | 40 50,6% |
| Total · negres | 75 | 20 26,7% | 20 26,7% | 35 46,7% |
| Estàndard | 95 | 27 28,4% | 31 32,6% | 37 39,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 13 26,0% | 12 24,0% | 25 50,0% |
| Estàndard · negres | 45 | 14 31,1% | 19 42,2% | 12 26,7% |
| Ràpid | 59 | 17 28,8% | 4 6,8% | 38 64,4% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Ràpid · negres | 30 | 6 20,0% | 1 3,3% | 23 76,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 154Victòries · 44Taules · 35Derrotes · 75Estàndard · 95Ràpid · 59Blanques · 79Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 154 | 44 28,6% | 35 22,7% | 75 48,7% |
| Total · blanques | 79 | 24 30,4% | 15 19,0% | 40 50,6% |
| Total · negres | 75 | 20 26,7% | 20 26,7% | 35 46,7% |
| Estàndard | 95 | 27 28,4% | 31 32,6% | 37 39,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 13 26,0% | 12 24,0% | 25 50,0% |
| Estàndard · negres | 45 | 14 31,1% | 19 42,2% | 12 26,7% |
| Ràpid | 59 | 17 28,8% | 4 6,8% | 38 64,4% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Ràpid · negres | 30 | 6 20,0% | 1 3,3% | 23 76,7% |
