Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 361Victòries · 131Taules · 66Derrotes · 164Estàndard · 156Ràpid · 205Blanques · 178Negres · 183
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 361 | 131 36,3% | 66 18,3% | 164 45,4% |
| Total · blanques | 178 | 60 33,7% | 31 17,4% | 87 48,9% |
| Total · negres | 183 | 71 38,8% | 35 19,1% | 77 42,1% |
| Estàndard | 156 | 53 34,0% | 45 28,9% | 58 37,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 23 29,9% | 19 24,7% | 35 45,5% |
| Estàndard · negres | 79 | 30 38,0% | 26 32,9% | 23 29,1% |
| Ràpid | 205 | 78 38,1% | 21 10,2% | 106 51,7% |
| Ràpid · blanques | 101 | 37 36,6% | 12 11,9% | 52 51,5% |
| Ràpid · negres | 104 | 41 39,4% | 9 8,7% | 54 51,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 352Victòries · 128Taules · 64Derrotes · 160Estàndard · 156Ràpid · 196Blanques · 174Negres · 178
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 352 | 128 36,4% | 64 18,2% | 160 45,5% |
| Total · blanques | 174 | 60 34,5% | 30 17,2% | 84 48,3% |
| Total · negres | 178 | 68 38,2% | 34 19,1% | 76 42,7% |
| Estàndard | 156 | 53 34,0% | 45 28,9% | 58 37,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 23 29,9% | 19 24,7% | 35 45,5% |
| Estàndard · negres | 79 | 30 38,0% | 26 32,9% | 23 29,1% |
| Ràpid | 196 | 75 38,3% | 19 9,7% | 102 52,0% |
| Ràpid · blanques | 97 | 37 38,1% | 11 11,3% | 49 50,5% |
| Ràpid · negres | 99 | 38 38,4% | 8 8,1% | 53 53,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 352Victòries · 128Taules · 64Derrotes · 160Estàndard · 156Ràpid · 196Blanques · 174Negres · 178
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 352 | 128 36,4% | 64 18,2% | 160 45,5% |
| Total · blanques | 174 | 60 34,5% | 30 17,2% | 84 48,3% |
| Total · negres | 178 | 68 38,2% | 34 19,1% | 76 42,7% |
| Estàndard | 156 | 53 34,0% | 45 28,9% | 58 37,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 23 29,9% | 19 24,7% | 35 45,5% |
| Estàndard · negres | 79 | 30 38,0% | 26 32,9% | 23 29,1% |
| Ràpid | 196 | 75 38,3% | 19 9,7% | 102 52,0% |
| Ràpid · blanques | 97 | 37 38,1% | 11 11,3% | 49 50,5% |
| Ràpid · negres | 99 | 38 38,4% | 8 8,1% | 53 53,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 352Victòries · 128Taules · 64Derrotes · 160Estàndard · 156Ràpid · 196Blanques · 174Negres · 178
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 352 | 128 36,4% | 64 18,2% | 160 45,5% |
| Total · blanques | 174 | 60 34,5% | 30 17,2% | 84 48,3% |
| Total · negres | 178 | 68 38,2% | 34 19,1% | 76 42,7% |
| Estàndard | 156 | 53 34,0% | 45 28,9% | 58 37,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 23 29,9% | 19 24,7% | 35 45,5% |
| Estàndard · negres | 79 | 30 38,0% | 26 32,9% | 23 29,1% |
| Ràpid | 196 | 75 38,3% | 19 9,7% | 102 52,0% |
| Ràpid · blanques | 97 | 37 38,1% | 11 11,3% | 49 50,5% |
| Ràpid · negres | 99 | 38 38,4% | 8 8,1% | 53 53,5% |
