Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 652Victòries · 304Taules · 59Derrotes · 289Estàndard · 437Ràpid · 215Blanques · 323Negres · 329
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 652 | 304 46,6% | 59 9,1% | 289 44,3% |
| Total · blanques | 323 | 171 52,9% | 30 9,3% | 122 37,8% |
| Total · negres | 329 | 133 40,4% | 29 8,8% | 167 50,8% |
| Estàndard | 437 | 204 46,7% | 48 11,0% | 185 42,3% |
| Estàndard · blanques | 216 | 114 52,8% | 24 11,1% | 78 36,1% |
| Estàndard · negres | 221 | 90 40,7% | 24 10,9% | 107 48,4% |
| Ràpid | 215 | 100 46,5% | 11 5,1% | 104 48,4% |
| Ràpid · blanques | 107 | 57 53,3% | 6 5,6% | 44 41,1% |
| Ràpid · negres | 108 | 43 39,8% | 5 4,6% | 60 55,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 643Victòries · 300Taules · 59Derrotes · 284Estàndard · 437Ràpid · 206Blanques · 318Negres · 325
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 643 | 300 46,7% | 59 9,2% | 284 44,2% |
| Total · blanques | 318 | 169 53,1% | 30 9,4% | 119 37,4% |
| Total · negres | 325 | 131 40,3% | 29 8,9% | 165 50,8% |
| Estàndard | 437 | 204 46,7% | 48 11,0% | 185 42,3% |
| Estàndard · blanques | 216 | 114 52,8% | 24 11,1% | 78 36,1% |
| Estàndard · negres | 221 | 90 40,7% | 24 10,9% | 107 48,4% |
| Ràpid | 206 | 96 46,6% | 11 5,3% | 99 48,1% |
| Ràpid · blanques | 102 | 55 53,9% | 6 5,9% | 41 40,2% |
| Ràpid · negres | 104 | 41 39,4% | 5 4,8% | 58 55,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 643Victòries · 300Taules · 59Derrotes · 284Estàndard · 437Ràpid · 206Blanques · 318Negres · 325
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 643 | 300 46,7% | 59 9,2% | 284 44,2% |
| Total · blanques | 318 | 169 53,1% | 30 9,4% | 119 37,4% |
| Total · negres | 325 | 131 40,3% | 29 8,9% | 165 50,8% |
| Estàndard | 437 | 204 46,7% | 48 11,0% | 185 42,3% |
| Estàndard · blanques | 216 | 114 52,8% | 24 11,1% | 78 36,1% |
| Estàndard · negres | 221 | 90 40,7% | 24 10,9% | 107 48,4% |
| Ràpid | 206 | 96 46,6% | 11 5,3% | 99 48,1% |
| Ràpid · blanques | 102 | 55 53,9% | 6 5,9% | 41 40,2% |
| Ràpid · negres | 104 | 41 39,4% | 5 4,8% | 58 55,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 643Victòries · 300Taules · 59Derrotes · 284Estàndard · 437Ràpid · 206Blanques · 318Negres · 325
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 643 | 300 46,7% | 59 9,2% | 284 44,2% |
| Total · blanques | 318 | 169 53,1% | 30 9,4% | 119 37,4% |
| Total · negres | 325 | 131 40,3% | 29 8,9% | 165 50,8% |
| Estàndard | 437 | 204 46,7% | 48 11,0% | 185 42,3% |
| Estàndard · blanques | 216 | 114 52,8% | 24 11,1% | 78 36,1% |
| Estàndard · negres | 221 | 90 40,7% | 24 10,9% | 107 48,4% |
| Ràpid | 206 | 96 46,6% | 11 5,3% | 99 48,1% |
| Ràpid · blanques | 102 | 55 53,9% | 6 5,9% | 41 40,2% |
| Ràpid · negres | 104 | 41 39,4% | 5 4,8% | 58 55,8% |
