Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 193Victòries · 72Taules · 36Derrotes · 85Estàndard · 172Ràpid · 21Blanques · 97Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 72 37,3% | 36 18,7% | 85 44,0% |
| Total · blanques | 97 | 33 34,0% | 19 19,6% | 45 46,4% |
| Total · negres | 96 | 39 40,6% | 17 17,7% | 40 41,7% |
| Estàndard | 172 | 67 39,0% | 33 19,2% | 72 41,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 32 37,2% | 17 19,8% | 37 43,0% |
| Estàndard · negres | 86 | 35 40,7% | 16 18,6% | 35 40,7% |
| Ràpid | 21 | 5 23,8% | 3 14,3% | 13 61,9% |
| Ràpid · blanques | 11 | 1 9,1% | 2 18,2% | 8 72,7% |
| Ràpid · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 184Victòries · 70Taules · 35Derrotes · 79Estàndard · 172Ràpid · 12Blanques · 93Negres · 91
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 70 38,0% | 35 19,0% | 79 42,9% |
| Total · blanques | 93 | 33 35,5% | 19 20,4% | 41 44,1% |
| Total · negres | 91 | 37 40,7% | 16 17,6% | 38 41,8% |
| Estàndard | 172 | 67 39,0% | 33 19,2% | 72 41,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 32 37,2% | 17 19,8% | 37 43,0% |
| Estàndard · negres | 86 | 35 40,7% | 16 18,6% | 35 40,7% |
| Ràpid | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 184Victòries · 70Taules · 35Derrotes · 79Estàndard · 172Ràpid · 12Blanques · 93Negres · 91
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 70 38,0% | 35 19,0% | 79 42,9% |
| Total · blanques | 93 | 33 35,5% | 19 20,4% | 41 44,1% |
| Total · negres | 91 | 37 40,7% | 16 17,6% | 38 41,8% |
| Estàndard | 172 | 67 39,0% | 33 19,2% | 72 41,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 32 37,2% | 17 19,8% | 37 43,0% |
| Estàndard · negres | 86 | 35 40,7% | 16 18,6% | 35 40,7% |
| Ràpid | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 184Victòries · 70Taules · 35Derrotes · 79Estàndard · 172Ràpid · 12Blanques · 93Negres · 91
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 70 38,0% | 35 19,0% | 79 42,9% |
| Total · blanques | 93 | 33 35,5% | 19 20,4% | 41 44,1% |
| Total · negres | 91 | 37 40,7% | 16 17,6% | 38 41,8% |
| Estàndard | 172 | 67 39,0% | 33 19,2% | 72 41,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 32 37,2% | 17 19,8% | 37 43,0% |
| Estàndard · negres | 86 | 35 40,7% | 16 18,6% | 35 40,7% |
| Ràpid | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
