Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 613Victòries · 271Taules · 77Derrotes · 265Estàndard · 372Ràpid · 241Blanques · 306Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 613 | 271 44,2% | 77 12,6% | 265 43,2% |
| Total · blanques | 306 | 142 46,4% | 36 11,8% | 128 41,8% |
| Total · negres | 307 | 129 42,0% | 41 13,4% | 137 44,6% |
| Estàndard | 372 | 156 41,9% | 60 16,1% | 156 41,9% |
| Estàndard · blanques | 185 | 82 44,3% | 26 14,1% | 77 41,6% |
| Estàndard · negres | 187 | 74 39,6% | 34 18,2% | 79 42,3% |
| Ràpid | 241 | 115 47,7% | 17 7,1% | 109 45,2% |
| Ràpid · blanques | 121 | 60 49,6% | 10 8,3% | 51 42,2% |
| Ràpid · negres | 120 | 55 45,8% | 7 5,8% | 58 48,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 604Victòries · 266Taules · 77Derrotes · 261Estàndard · 372Ràpid · 232Blanques · 302Negres · 302
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 604 | 266 44,0% | 77 12,8% | 261 43,2% |
| Total · blanques | 302 | 139 46,0% | 36 11,9% | 127 42,1% |
| Total · negres | 302 | 127 42,1% | 41 13,6% | 134 44,4% |
| Estàndard | 372 | 156 41,9% | 60 16,1% | 156 41,9% |
| Estàndard · blanques | 185 | 82 44,3% | 26 14,1% | 77 41,6% |
| Estàndard · negres | 187 | 74 39,6% | 34 18,2% | 79 42,3% |
| Ràpid | 232 | 110 47,4% | 17 7,3% | 105 45,3% |
| Ràpid · blanques | 117 | 57 48,7% | 10 8,6% | 50 42,7% |
| Ràpid · negres | 115 | 53 46,1% | 7 6,1% | 55 47,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 604Victòries · 266Taules · 77Derrotes · 261Estàndard · 372Ràpid · 232Blanques · 302Negres · 302
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 604 | 266 44,0% | 77 12,8% | 261 43,2% |
| Total · blanques | 302 | 139 46,0% | 36 11,9% | 127 42,1% |
| Total · negres | 302 | 127 42,1% | 41 13,6% | 134 44,4% |
| Estàndard | 372 | 156 41,9% | 60 16,1% | 156 41,9% |
| Estàndard · blanques | 185 | 82 44,3% | 26 14,1% | 77 41,6% |
| Estàndard · negres | 187 | 74 39,6% | 34 18,2% | 79 42,3% |
| Ràpid | 232 | 110 47,4% | 17 7,3% | 105 45,3% |
| Ràpid · blanques | 117 | 57 48,7% | 10 8,6% | 50 42,7% |
| Ràpid · negres | 115 | 53 46,1% | 7 6,1% | 55 47,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 604Victòries · 266Taules · 77Derrotes · 261Estàndard · 372Ràpid · 232Blanques · 302Negres · 302
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 604 | 266 44,0% | 77 12,8% | 261 43,2% |
| Total · blanques | 302 | 139 46,0% | 36 11,9% | 127 42,1% |
| Total · negres | 302 | 127 42,1% | 41 13,6% | 134 44,4% |
| Estàndard | 372 | 156 41,9% | 60 16,1% | 156 41,9% |
| Estàndard · blanques | 185 | 82 44,3% | 26 14,1% | 77 41,6% |
| Estàndard · negres | 187 | 74 39,6% | 34 18,2% | 79 42,3% |
| Ràpid | 232 | 110 47,4% | 17 7,3% | 105 45,3% |
| Ràpid · blanques | 117 | 57 48,7% | 10 8,6% | 50 42,7% |
| Ràpid · negres | 115 | 53 46,1% | 7 6,1% | 55 47,8% |
