Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 928Victòries · 428Taules · 171Derrotes · 329Estàndard · 545Ràpid · 383Blanques · 471Negres · 457
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 928 | 428 46,1% | 171 18,4% | 329 35,5% |
| Total · blanques | 471 | 251 53,3% | 84 17,8% | 136 28,9% |
| Total · negres | 457 | 177 38,7% | 87 19,0% | 193 42,2% |
| Estàndard | 545 | 238 43,7% | 132 24,2% | 175 32,1% |
| Estàndard · blanques | 273 | 143 52,4% | 67 24,5% | 63 23,1% |
| Estàndard · negres | 272 | 95 34,9% | 65 23,9% | 112 41,2% |
| Ràpid | 383 | 190 49,6% | 39 10,2% | 154 40,2% |
| Ràpid · blanques | 198 | 108 54,6% | 17 8,6% | 73 36,9% |
| Ràpid · negres | 185 | 82 44,3% | 22 11,9% | 81 43,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 910Victòries · 419Taules · 171Derrotes · 320Estàndard · 545Ràpid · 365Blanques · 462Negres · 448
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 910 | 419 46,0% | 171 18,8% | 320 35,2% |
| Total · blanques | 462 | 247 53,5% | 84 18,2% | 131 28,4% |
| Total · negres | 448 | 172 38,4% | 87 19,4% | 189 42,2% |
| Estàndard | 545 | 238 43,7% | 132 24,2% | 175 32,1% |
| Estàndard · blanques | 273 | 143 52,4% | 67 24,5% | 63 23,1% |
| Estàndard · negres | 272 | 95 34,9% | 65 23,9% | 112 41,2% |
| Ràpid | 365 | 181 49,6% | 39 10,7% | 145 39,7% |
| Ràpid · blanques | 189 | 104 55,0% | 17 9,0% | 68 36,0% |
| Ràpid · negres | 176 | 77 43,8% | 22 12,5% | 77 43,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 910Victòries · 419Taules · 171Derrotes · 320Estàndard · 545Ràpid · 365Blanques · 462Negres · 448
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 910 | 419 46,0% | 171 18,8% | 320 35,2% |
| Total · blanques | 462 | 247 53,5% | 84 18,2% | 131 28,4% |
| Total · negres | 448 | 172 38,4% | 87 19,4% | 189 42,2% |
| Estàndard | 545 | 238 43,7% | 132 24,2% | 175 32,1% |
| Estàndard · blanques | 273 | 143 52,4% | 67 24,5% | 63 23,1% |
| Estàndard · negres | 272 | 95 34,9% | 65 23,9% | 112 41,2% |
| Ràpid | 365 | 181 49,6% | 39 10,7% | 145 39,7% |
| Ràpid · blanques | 189 | 104 55,0% | 17 9,0% | 68 36,0% |
| Ràpid · negres | 176 | 77 43,8% | 22 12,5% | 77 43,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 910Victòries · 419Taules · 171Derrotes · 320Estàndard · 545Ràpid · 365Blanques · 462Negres · 448
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 910 | 419 46,0% | 171 18,8% | 320 35,2% |
| Total · blanques | 462 | 247 53,5% | 84 18,2% | 131 28,4% |
| Total · negres | 448 | 172 38,4% | 87 19,4% | 189 42,2% |
| Estàndard | 545 | 238 43,7% | 132 24,2% | 175 32,1% |
| Estàndard · blanques | 273 | 143 52,4% | 67 24,5% | 63 23,1% |
| Estàndard · negres | 272 | 95 34,9% | 65 23,9% | 112 41,2% |
| Ràpid | 365 | 181 49,6% | 39 10,7% | 145 39,7% |
| Ràpid · blanques | 189 | 104 55,0% | 17 9,0% | 68 36,0% |
| Ràpid · negres | 176 | 77 43,8% | 22 12,5% | 77 43,8% |
