Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 455Victòries · 211Taules · 42Derrotes · 202Estàndard · 182Ràpid · 273Blanques · 228Negres · 227
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 455 | 211 46,4% | 42 9,2% | 202 44,4% |
| Total · blanques | 228 | 113 49,6% | 16 7,0% | 99 43,4% |
| Total · negres | 227 | 98 43,2% | 26 11,5% | 103 45,4% |
| Estàndard | 182 | 86 47,3% | 19 10,4% | 77 42,3% |
| Estàndard · blanques | 96 | 45 46,9% | 5 5,2% | 46 47,9% |
| Estàndard · negres | 86 | 41 47,7% | 14 16,3% | 31 36,1% |
| Ràpid | 273 | 125 45,8% | 23 8,4% | 125 45,8% |
| Ràpid · blanques | 132 | 68 51,5% | 11 8,3% | 53 40,2% |
| Ràpid · negres | 141 | 57 40,4% | 12 8,5% | 72 51,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 446Victòries · 209Taules · 42Derrotes · 195Estàndard · 182Ràpid · 264Blanques · 223Negres · 223
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 446 | 209 46,9% | 42 9,4% | 195 43,7% |
| Total · blanques | 223 | 111 49,8% | 16 7,2% | 96 43,1% |
| Total · negres | 223 | 98 44,0% | 26 11,7% | 99 44,4% |
| Estàndard | 182 | 86 47,3% | 19 10,4% | 77 42,3% |
| Estàndard · blanques | 96 | 45 46,9% | 5 5,2% | 46 47,9% |
| Estàndard · negres | 86 | 41 47,7% | 14 16,3% | 31 36,1% |
| Ràpid | 264 | 123 46,6% | 23 8,7% | 118 44,7% |
| Ràpid · blanques | 127 | 66 52,0% | 11 8,7% | 50 39,4% |
| Ràpid · negres | 137 | 57 41,6% | 12 8,8% | 68 49,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 446Victòries · 209Taules · 42Derrotes · 195Estàndard · 182Ràpid · 264Blanques · 223Negres · 223
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 446 | 209 46,9% | 42 9,4% | 195 43,7% |
| Total · blanques | 223 | 111 49,8% | 16 7,2% | 96 43,1% |
| Total · negres | 223 | 98 44,0% | 26 11,7% | 99 44,4% |
| Estàndard | 182 | 86 47,3% | 19 10,4% | 77 42,3% |
| Estàndard · blanques | 96 | 45 46,9% | 5 5,2% | 46 47,9% |
| Estàndard · negres | 86 | 41 47,7% | 14 16,3% | 31 36,1% |
| Ràpid | 264 | 123 46,6% | 23 8,7% | 118 44,7% |
| Ràpid · blanques | 127 | 66 52,0% | 11 8,7% | 50 39,4% |
| Ràpid · negres | 137 | 57 41,6% | 12 8,8% | 68 49,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 446Victòries · 209Taules · 42Derrotes · 195Estàndard · 182Ràpid · 264Blanques · 223Negres · 223
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 446 | 209 46,9% | 42 9,4% | 195 43,7% |
| Total · blanques | 223 | 111 49,8% | 16 7,2% | 96 43,1% |
| Total · negres | 223 | 98 44,0% | 26 11,7% | 99 44,4% |
| Estàndard | 182 | 86 47,3% | 19 10,4% | 77 42,3% |
| Estàndard · blanques | 96 | 45 46,9% | 5 5,2% | 46 47,9% |
| Estàndard · negres | 86 | 41 47,7% | 14 16,3% | 31 36,1% |
| Ràpid | 264 | 123 46,6% | 23 8,7% | 118 44,7% |
| Ràpid · blanques | 127 | 66 52,0% | 11 8,7% | 50 39,4% |
| Ràpid · negres | 137 | 57 41,6% | 12 8,8% | 68 49,6% |
