Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 626Victòries · 252Taules · 132Derrotes · 242Estàndard · 454Ràpid · 172Blanques · 314Negres · 312
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 626 | 252 40,3% | 132 21,1% | 242 38,7% |
| Total · blanques | 314 | 142 45,2% | 64 20,4% | 108 34,4% |
| Total · negres | 312 | 110 35,3% | 68 21,8% | 134 43,0% |
| Estàndard | 454 | 174 38,3% | 112 24,7% | 168 37,0% |
| Estàndard · blanques | 227 | 97 42,7% | 56 24,7% | 74 32,6% |
| Estàndard · negres | 227 | 77 33,9% | 56 24,7% | 94 41,4% |
| Ràpid | 172 | 78 45,4% | 20 11,6% | 74 43,0% |
| Ràpid · blanques | 87 | 45 51,7% | 8 9,2% | 34 39,1% |
| Ràpid · negres | 85 | 33 38,8% | 12 14,1% | 40 47,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 617Victòries · 247Taules · 131Derrotes · 239Estàndard · 454Ràpid · 163Blanques · 310Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 617 | 247 40,0% | 131 21,2% | 239 38,7% |
| Total · blanques | 310 | 139 44,8% | 64 20,7% | 107 34,5% |
| Total · negres | 307 | 108 35,2% | 67 21,8% | 132 43,0% |
| Estàndard | 454 | 174 38,3% | 112 24,7% | 168 37,0% |
| Estàndard · blanques | 227 | 97 42,7% | 56 24,7% | 74 32,6% |
| Estàndard · negres | 227 | 77 33,9% | 56 24,7% | 94 41,4% |
| Ràpid | 163 | 73 44,8% | 19 11,7% | 71 43,6% |
| Ràpid · blanques | 83 | 42 50,6% | 8 9,6% | 33 39,8% |
| Ràpid · negres | 80 | 31 38,8% | 11 13,8% | 38 47,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 617Victòries · 247Taules · 131Derrotes · 239Estàndard · 454Ràpid · 163Blanques · 310Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 617 | 247 40,0% | 131 21,2% | 239 38,7% |
| Total · blanques | 310 | 139 44,8% | 64 20,7% | 107 34,5% |
| Total · negres | 307 | 108 35,2% | 67 21,8% | 132 43,0% |
| Estàndard | 454 | 174 38,3% | 112 24,7% | 168 37,0% |
| Estàndard · blanques | 227 | 97 42,7% | 56 24,7% | 74 32,6% |
| Estàndard · negres | 227 | 77 33,9% | 56 24,7% | 94 41,4% |
| Ràpid | 163 | 73 44,8% | 19 11,7% | 71 43,6% |
| Ràpid · blanques | 83 | 42 50,6% | 8 9,6% | 33 39,8% |
| Ràpid · negres | 80 | 31 38,8% | 11 13,8% | 38 47,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 617Victòries · 247Taules · 131Derrotes · 239Estàndard · 454Ràpid · 163Blanques · 310Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 617 | 247 40,0% | 131 21,2% | 239 38,7% |
| Total · blanques | 310 | 139 44,8% | 64 20,7% | 107 34,5% |
| Total · negres | 307 | 108 35,2% | 67 21,8% | 132 43,0% |
| Estàndard | 454 | 174 38,3% | 112 24,7% | 168 37,0% |
| Estàndard · blanques | 227 | 97 42,7% | 56 24,7% | 74 32,6% |
| Estàndard · negres | 227 | 77 33,9% | 56 24,7% | 94 41,4% |
| Ràpid | 163 | 73 44,8% | 19 11,7% | 71 43,6% |
| Ràpid · blanques | 83 | 42 50,6% | 8 9,6% | 33 39,8% |
| Ràpid · negres | 80 | 31 38,8% | 11 13,8% | 38 47,5% |
