Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 1237Victòries · 498Taules · 209Derrotes · 530Estàndard · 753Ràpid · 484Blanques · 616Negres · 621
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1237 | 498 40,3% | 209 16,9% | 530 42,9% |
| Total · blanques | 616 | 268 43,5% | 99 16,1% | 249 40,4% |
| Total · negres | 621 | 230 37,0% | 110 17,7% | 281 45,3% |
| Estàndard | 753 | 281 37,3% | 164 21,8% | 308 40,9% |
| Estàndard · blanques | 372 | 158 42,5% | 78 21,0% | 136 36,6% |
| Estàndard · negres | 381 | 123 32,3% | 86 22,6% | 172 45,1% |
| Ràpid | 484 | 217 44,8% | 45 9,3% | 222 45,9% |
| Ràpid · blanques | 244 | 110 45,1% | 21 8,6% | 113 46,3% |
| Ràpid · negres | 240 | 107 44,6% | 24 10,0% | 109 45,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1233Victòries · 496Taules · 208Derrotes · 529Estàndard · 753Ràpid · 480Blanques · 614Negres · 619
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1233 | 496 40,2% | 208 16,9% | 529 42,9% |
| Total · blanques | 614 | 266 43,3% | 99 16,1% | 249 40,6% |
| Total · negres | 619 | 230 37,2% | 109 17,6% | 280 45,2% |
| Estàndard | 753 | 281 37,3% | 164 21,8% | 308 40,9% |
| Estàndard · blanques | 372 | 158 42,5% | 78 21,0% | 136 36,6% |
| Estàndard · negres | 381 | 123 32,3% | 86 22,6% | 172 45,1% |
| Ràpid | 480 | 215 44,8% | 44 9,2% | 221 46,0% |
| Ràpid · blanques | 242 | 108 44,6% | 21 8,7% | 113 46,7% |
| Ràpid · negres | 238 | 107 45,0% | 23 9,7% | 108 45,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1233Victòries · 496Taules · 208Derrotes · 529Estàndard · 753Ràpid · 480Blanques · 614Negres · 619
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1233 | 496 40,2% | 208 16,9% | 529 42,9% |
| Total · blanques | 614 | 266 43,3% | 99 16,1% | 249 40,6% |
| Total · negres | 619 | 230 37,2% | 109 17,6% | 280 45,2% |
| Estàndard | 753 | 281 37,3% | 164 21,8% | 308 40,9% |
| Estàndard · blanques | 372 | 158 42,5% | 78 21,0% | 136 36,6% |
| Estàndard · negres | 381 | 123 32,3% | 86 22,6% | 172 45,1% |
| Ràpid | 480 | 215 44,8% | 44 9,2% | 221 46,0% |
| Ràpid · blanques | 242 | 108 44,6% | 21 8,7% | 113 46,7% |
| Ràpid · negres | 238 | 107 45,0% | 23 9,7% | 108 45,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1233Victòries · 496Taules · 208Derrotes · 529Estàndard · 753Ràpid · 480Blanques · 614Negres · 619
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1233 | 496 40,2% | 208 16,9% | 529 42,9% |
| Total · blanques | 614 | 266 43,3% | 99 16,1% | 249 40,6% |
| Total · negres | 619 | 230 37,2% | 109 17,6% | 280 45,2% |
| Estàndard | 753 | 281 37,3% | 164 21,8% | 308 40,9% |
| Estàndard · blanques | 372 | 158 42,5% | 78 21,0% | 136 36,6% |
| Estàndard · negres | 381 | 123 32,3% | 86 22,6% | 172 45,1% |
| Ràpid | 480 | 215 44,8% | 44 9,2% | 221 46,0% |
| Ràpid · blanques | 242 | 108 44,6% | 21 8,7% | 113 46,7% |
| Ràpid · negres | 238 | 107 45,0% | 23 9,7% | 108 45,4% |
