Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 1105Victòries · 490Taules · 97Derrotes · 518Estàndard · 780Ràpid · 325Blanques · 544Negres · 561
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1105 | 490 44,3% | 97 8,8% | 518 46,9% |
| Total · blanques | 544 | 249 45,8% | 50 9,2% | 245 45,0% |
| Total · negres | 561 | 241 43,0% | 47 8,4% | 273 48,7% |
| Estàndard | 780 | 337 43,2% | 79 10,1% | 364 46,7% |
| Estàndard · blanques | 384 | 170 44,3% | 42 10,9% | 172 44,8% |
| Estàndard · negres | 396 | 167 42,2% | 37 9,3% | 192 48,5% |
| Ràpid | 325 | 153 47,1% | 18 5,5% | 154 47,4% |
| Ràpid · blanques | 160 | 79 49,4% | 8 5,0% | 73 45,6% |
| Ràpid · negres | 165 | 74 44,9% | 10 6,1% | 81 49,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1086Victòries · 484Taules · 95Derrotes · 507Estàndard · 770Ràpid · 316Blanques · 535Negres · 551
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1086 | 484 44,6% | 95 8,8% | 507 46,7% |
| Total · blanques | 535 | 244 45,6% | 49 9,2% | 242 45,2% |
| Total · negres | 551 | 240 43,6% | 46 8,4% | 265 48,1% |
| Estàndard | 770 | 335 43,5% | 78 10,1% | 357 46,4% |
| Estàndard · blanques | 379 | 169 44,6% | 41 10,8% | 169 44,6% |
| Estàndard · negres | 391 | 166 42,5% | 37 9,5% | 188 48,1% |
| Ràpid | 316 | 149 47,2% | 17 5,4% | 150 47,5% |
| Ràpid · blanques | 156 | 75 48,1% | 8 5,1% | 73 46,8% |
| Ràpid · negres | 160 | 74 46,3% | 9 5,6% | 77 48,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1086Victòries · 484Taules · 95Derrotes · 507Estàndard · 770Ràpid · 316Blanques · 535Negres · 551
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1086 | 484 44,6% | 95 8,8% | 507 46,7% |
| Total · blanques | 535 | 244 45,6% | 49 9,2% | 242 45,2% |
| Total · negres | 551 | 240 43,6% | 46 8,4% | 265 48,1% |
| Estàndard | 770 | 335 43,5% | 78 10,1% | 357 46,4% |
| Estàndard · blanques | 379 | 169 44,6% | 41 10,8% | 169 44,6% |
| Estàndard · negres | 391 | 166 42,5% | 37 9,5% | 188 48,1% |
| Ràpid | 316 | 149 47,2% | 17 5,4% | 150 47,5% |
| Ràpid · blanques | 156 | 75 48,1% | 8 5,1% | 73 46,8% |
| Ràpid · negres | 160 | 74 46,3% | 9 5,6% | 77 48,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1086Victòries · 484Taules · 95Derrotes · 507Estàndard · 770Ràpid · 316Blanques · 535Negres · 551
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1086 | 484 44,6% | 95 8,8% | 507 46,7% |
| Total · blanques | 535 | 244 45,6% | 49 9,2% | 242 45,2% |
| Total · negres | 551 | 240 43,6% | 46 8,4% | 265 48,1% |
| Estàndard | 770 | 335 43,5% | 78 10,1% | 357 46,4% |
| Estàndard · blanques | 379 | 169 44,6% | 41 10,8% | 169 44,6% |
| Estàndard · negres | 391 | 166 42,5% | 37 9,5% | 188 48,1% |
| Ràpid | 316 | 149 47,2% | 17 5,4% | 150 47,5% |
| Ràpid · blanques | 156 | 75 48,1% | 8 5,1% | 73 46,8% |
| Ràpid · negres | 160 | 74 46,3% | 9 5,6% | 77 48,1% |
