Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 773Victòries · 370Taules · 66Derrotes · 337Estàndard · 399Ràpid · 374Blanques · 365Negres · 408
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 773 | 370 47,9% | 66 8,5% | 337 43,6% |
| Total · blanques | 365 | 176 48,2% | 31 8,5% | 158 43,3% |
| Total · negres | 408 | 194 47,6% | 35 8,6% | 179 43,9% |
| Estàndard | 399 | 179 44,9% | 54 13,5% | 166 41,6% |
| Estàndard · blanques | 183 | 85 46,5% | 26 14,2% | 72 39,3% |
| Estàndard · negres | 216 | 94 43,5% | 28 13,0% | 94 43,5% |
| Ràpid | 374 | 191 51,1% | 12 3,2% | 171 45,7% |
| Ràpid · blanques | 182 | 91 50,0% | 5 2,8% | 86 47,3% |
| Ràpid · negres | 192 | 100 52,1% | 7 3,7% | 85 44,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 773Victòries · 370Taules · 66Derrotes · 337Estàndard · 399Ràpid · 374Blanques · 365Negres · 408
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 773 | 370 47,9% | 66 8,5% | 337 43,6% |
| Total · blanques | 365 | 176 48,2% | 31 8,5% | 158 43,3% |
| Total · negres | 408 | 194 47,6% | 35 8,6% | 179 43,9% |
| Estàndard | 399 | 179 44,9% | 54 13,5% | 166 41,6% |
| Estàndard · blanques | 183 | 85 46,5% | 26 14,2% | 72 39,3% |
| Estàndard · negres | 216 | 94 43,5% | 28 13,0% | 94 43,5% |
| Ràpid | 374 | 191 51,1% | 12 3,2% | 171 45,7% |
| Ràpid · blanques | 182 | 91 50,0% | 5 2,8% | 86 47,3% |
| Ràpid · negres | 192 | 100 52,1% | 7 3,7% | 85 44,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 764Victòries · 366Taules · 66Derrotes · 332Estàndard · 399Ràpid · 365Blanques · 360Negres · 404
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 764 | 366 47,9% | 66 8,6% | 332 43,5% |
| Total · blanques | 360 | 174 48,3% | 31 8,6% | 155 43,1% |
| Total · negres | 404 | 192 47,5% | 35 8,7% | 177 43,8% |
| Estàndard | 399 | 179 44,9% | 54 13,5% | 166 41,6% |
| Estàndard · blanques | 183 | 85 46,5% | 26 14,2% | 72 39,3% |
| Estàndard · negres | 216 | 94 43,5% | 28 13,0% | 94 43,5% |
| Ràpid | 365 | 187 51,2% | 12 3,3% | 166 45,5% |
| Ràpid · blanques | 177 | 89 50,3% | 5 2,8% | 83 46,9% |
| Ràpid · negres | 188 | 98 52,1% | 7 3,7% | 83 44,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 764Victòries · 366Taules · 66Derrotes · 332Estàndard · 399Ràpid · 365Blanques · 360Negres · 404
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 764 | 366 47,9% | 66 8,6% | 332 43,5% |
| Total · blanques | 360 | 174 48,3% | 31 8,6% | 155 43,1% |
| Total · negres | 404 | 192 47,5% | 35 8,7% | 177 43,8% |
| Estàndard | 399 | 179 44,9% | 54 13,5% | 166 41,6% |
| Estàndard · blanques | 183 | 85 46,5% | 26 14,2% | 72 39,3% |
| Estàndard · negres | 216 | 94 43,5% | 28 13,0% | 94 43,5% |
| Ràpid | 365 | 187 51,2% | 12 3,3% | 166 45,5% |
| Ràpid · blanques | 177 | 89 50,3% | 5 2,8% | 83 46,9% |
| Ràpid · negres | 188 | 98 52,1% | 7 3,7% | 83 44,2% |
