Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 108Victòries · 45Taules · 15Derrotes · 48Estàndard · 99Ràpid · 9Blanques · 55Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 108 | 45 41,7% | 15 13,9% | 48 44,4% |
| Total · blanques | 55 | 25 45,5% | 7 12,7% | 23 41,8% |
| Total · negres | 53 | 20 37,7% | 8 15,1% | 25 47,2% |
| Estàndard | 99 | 40 40,4% | 14 14,1% | 45 45,5% |
| Estàndard · blanques | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Estàndard · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Ràpid | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 99Victòries · 40Taules · 14Derrotes · 45Estàndard · 99Ràpid · 0Blanques · 51Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 40 40,4% | 14 14,1% | 45 45,5% |
| Total · blanques | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Total · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Estàndard | 99 | 40 40,4% | 14 14,1% | 45 45,5% |
| Estàndard · blanques | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Estàndard · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 99Victòries · 40Taules · 14Derrotes · 45Estàndard · 99Ràpid · 0Blanques · 51Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 40 40,4% | 14 14,1% | 45 45,5% |
| Total · blanques | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Total · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Estàndard | 99 | 40 40,4% | 14 14,1% | 45 45,5% |
| Estàndard · blanques | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Estàndard · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 99Victòries · 40Taules · 14Derrotes · 45Estàndard · 99Ràpid · 0Blanques · 51Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 40 40,4% | 14 14,1% | 45 45,5% |
| Total · blanques | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Total · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Estàndard | 99 | 40 40,4% | 14 14,1% | 45 45,5% |
| Estàndard · blanques | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Estàndard · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
