Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 443Victòries · 161Taules · 31Derrotes · 251Estàndard · 179Ràpid · 264Blanques · 222Negres · 221
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 443 | 161 36,3% | 31 7,0% | 251 56,7% |
| Total · blanques | 222 | 87 39,2% | 14 6,3% | 121 54,5% |
| Total · negres | 221 | 74 33,5% | 17 7,7% | 130 58,8% |
| Estàndard | 179 | 59 33,0% | 22 12,3% | 98 54,8% |
| Estàndard · blanques | 92 | 34 37,0% | 10 10,9% | 48 52,2% |
| Estàndard · negres | 87 | 25 28,7% | 12 13,8% | 50 57,5% |
| Ràpid | 264 | 102 38,6% | 9 3,4% | 153 58,0% |
| Ràpid · blanques | 130 | 53 40,8% | 4 3,1% | 73 56,2% |
| Ràpid · negres | 134 | 49 36,6% | 5 3,7% | 80 59,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 427Victòries · 153Taules · 31Derrotes · 243Estàndard · 179Ràpid · 248Blanques · 214Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 427 | 153 35,8% | 31 7,3% | 243 56,9% |
| Total · blanques | 214 | 83 38,8% | 14 6,5% | 117 54,7% |
| Total · negres | 213 | 70 32,9% | 17 8,0% | 126 59,2% |
| Estàndard | 179 | 59 33,0% | 22 12,3% | 98 54,8% |
| Estàndard · blanques | 92 | 34 37,0% | 10 10,9% | 48 52,2% |
| Estàndard · negres | 87 | 25 28,7% | 12 13,8% | 50 57,5% |
| Ràpid | 248 | 94 37,9% | 9 3,6% | 145 58,5% |
| Ràpid · blanques | 122 | 49 40,2% | 4 3,3% | 69 56,6% |
| Ràpid · negres | 126 | 45 35,7% | 5 4,0% | 76 60,3% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 427Victòries · 153Taules · 31Derrotes · 243Estàndard · 179Ràpid · 248Blanques · 214Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 427 | 153 35,8% | 31 7,3% | 243 56,9% |
| Total · blanques | 214 | 83 38,8% | 14 6,5% | 117 54,7% |
| Total · negres | 213 | 70 32,9% | 17 8,0% | 126 59,2% |
| Estàndard | 179 | 59 33,0% | 22 12,3% | 98 54,8% |
| Estàndard · blanques | 92 | 34 37,0% | 10 10,9% | 48 52,2% |
| Estàndard · negres | 87 | 25 28,7% | 12 13,8% | 50 57,5% |
| Ràpid | 248 | 94 37,9% | 9 3,6% | 145 58,5% |
| Ràpid · blanques | 122 | 49 40,2% | 4 3,3% | 69 56,6% |
| Ràpid · negres | 126 | 45 35,7% | 5 4,0% | 76 60,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 419Victòries · 150Taules · 31Derrotes · 238Estàndard · 171Ràpid · 248Blanques · 210Negres · 209
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 419 | 150 35,8% | 31 7,4% | 238 56,8% |
| Total · blanques | 210 | 82 39,1% | 14 6,7% | 114 54,3% |
| Total · negres | 209 | 68 32,5% | 17 8,1% | 124 59,3% |
| Estàndard | 171 | 56 32,8% | 22 12,9% | 93 54,4% |
| Estàndard · blanques | 88 | 33 37,5% | 10 11,4% | 45 51,1% |
| Estàndard · negres | 83 | 23 27,7% | 12 14,5% | 48 57,8% |
| Ràpid | 248 | 94 37,9% | 9 3,6% | 145 58,5% |
| Ràpid · blanques | 122 | 49 40,2% | 4 3,3% | 69 56,6% |
| Ràpid · negres | 126 | 45 35,7% | 5 4,0% | 76 60,3% |
