Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+27 partides des de 2026-09-01
Partides · 835Victòries · 453Taules · 112Derrotes · 270Estàndard · 323Ràpid · 512Blanques · 415Negres · 420
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 835 | 453 54,3% | 112 13,4% | 270 32,3% |
| Total · blanques | 415 | 233 56,1% | 60 14,5% | 122 29,4% |
| Total · negres | 420 | 220 52,4% | 52 12,4% | 148 35,2% |
| Estàndard | 323 | 161 49,9% | 60 18,6% | 102 31,6% |
| Estàndard · blanques | 159 | 82 51,6% | 32 20,1% | 45 28,3% |
| Estàndard · negres | 164 | 79 48,2% | 28 17,1% | 57 34,8% |
| Ràpid | 512 | 292 57,0% | 52 10,2% | 168 32,8% |
| Ràpid · blanques | 256 | 151 59,0% | 28 10,9% | 77 30,1% |
| Ràpid · negres | 256 | 141 55,1% | 24 9,4% | 91 35,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 808Victòries · 441Taules · 106Derrotes · 261Estàndard · 323Ràpid · 485Blanques · 400Negres · 408
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 808 | 441 54,6% | 106 13,1% | 261 32,3% |
| Total · blanques | 400 | 226 56,5% | 56 14,0% | 118 29,5% |
| Total · negres | 408 | 215 52,7% | 50 12,3% | 143 35,1% |
| Estàndard | 323 | 161 49,9% | 60 18,6% | 102 31,6% |
| Estàndard · blanques | 159 | 82 51,6% | 32 20,1% | 45 28,3% |
| Estàndard · negres | 164 | 79 48,2% | 28 17,1% | 57 34,8% |
| Ràpid | 485 | 280 57,7% | 46 9,5% | 159 32,8% |
| Ràpid · blanques | 241 | 144 59,8% | 24 10,0% | 73 30,3% |
| Ràpid · negres | 244 | 136 55,7% | 22 9,0% | 86 35,3% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 808Victòries · 441Taules · 106Derrotes · 261Estàndard · 323Ràpid · 485Blanques · 400Negres · 408
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 808 | 441 54,6% | 106 13,1% | 261 32,3% |
| Total · blanques | 400 | 226 56,5% | 56 14,0% | 118 29,5% |
| Total · negres | 408 | 215 52,7% | 50 12,3% | 143 35,1% |
| Estàndard | 323 | 161 49,9% | 60 18,6% | 102 31,6% |
| Estàndard · blanques | 159 | 82 51,6% | 32 20,1% | 45 28,3% |
| Estàndard · negres | 164 | 79 48,2% | 28 17,1% | 57 34,8% |
| Ràpid | 485 | 280 57,7% | 46 9,5% | 159 32,8% |
| Ràpid · blanques | 241 | 144 59,8% | 24 10,0% | 73 30,3% |
| Ràpid · negres | 244 | 136 55,7% | 22 9,0% | 86 35,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 790Victòries · 431Taules · 104Derrotes · 255Estàndard · 323Ràpid · 467Blanques · 391Negres · 399
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 790 | 431 54,6% | 104 13,2% | 255 32,3% |
| Total · blanques | 391 | 219 56,0% | 55 14,1% | 117 29,9% |
| Total · negres | 399 | 212 53,1% | 49 12,3% | 138 34,6% |
| Estàndard | 323 | 161 49,9% | 60 18,6% | 102 31,6% |
| Estàndard · blanques | 159 | 82 51,6% | 32 20,1% | 45 28,3% |
| Estàndard · negres | 164 | 79 48,2% | 28 17,1% | 57 34,8% |
| Ràpid | 467 | 270 57,8% | 44 9,4% | 153 32,8% |
| Ràpid · blanques | 232 | 137 59,1% | 23 9,9% | 72 31,0% |
| Ràpid · negres | 235 | 133 56,6% | 21 8,9% | 81 34,5% |
