Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 333Victòries · 120Taules · 59Derrotes · 154Estàndard · 169Ràpid · 164Blanques · 171Negres · 162
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 333 | 120 36,0% | 59 17,7% | 154 46,3% |
| Total · blanques | 171 | 60 35,1% | 33 19,3% | 78 45,6% |
| Total · negres | 162 | 60 37,0% | 26 16,1% | 76 46,9% |
| Estàndard | 169 | 58 34,3% | 46 27,2% | 65 38,5% |
| Estàndard · blanques | 89 | 30 33,7% | 24 27,0% | 35 39,3% |
| Estàndard · negres | 80 | 28 35,0% | 22 27,5% | 30 37,5% |
| Ràpid | 164 | 62 37,8% | 13 7,9% | 89 54,3% |
| Ràpid · blanques | 82 | 30 36,6% | 9 11,0% | 43 52,4% |
| Ràpid · negres | 82 | 32 39,0% | 4 4,9% | 46 56,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 315Victòries · 114Taules · 59Derrotes · 142Estàndard · 169Ràpid · 146Blanques · 162Negres · 153
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 315 | 114 36,2% | 59 18,7% | 142 45,1% |
| Total · blanques | 162 | 57 35,2% | 33 20,4% | 72 44,4% |
| Total · negres | 153 | 57 37,3% | 26 17,0% | 70 45,8% |
| Estàndard | 169 | 58 34,3% | 46 27,2% | 65 38,5% |
| Estàndard · blanques | 89 | 30 33,7% | 24 27,0% | 35 39,3% |
| Estàndard · negres | 80 | 28 35,0% | 22 27,5% | 30 37,5% |
| Ràpid | 146 | 56 38,4% | 13 8,9% | 77 52,7% |
| Ràpid · blanques | 73 | 27 37,0% | 9 12,3% | 37 50,7% |
| Ràpid · negres | 73 | 29 39,7% | 4 5,5% | 40 54,8% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 315Victòries · 114Taules · 59Derrotes · 142Estàndard · 169Ràpid · 146Blanques · 162Negres · 153
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 315 | 114 36,2% | 59 18,7% | 142 45,1% |
| Total · blanques | 162 | 57 35,2% | 33 20,4% | 72 44,4% |
| Total · negres | 153 | 57 37,3% | 26 17,0% | 70 45,8% |
| Estàndard | 169 | 58 34,3% | 46 27,2% | 65 38,5% |
| Estàndard · blanques | 89 | 30 33,7% | 24 27,0% | 35 39,3% |
| Estàndard · negres | 80 | 28 35,0% | 22 27,5% | 30 37,5% |
| Ràpid | 146 | 56 38,4% | 13 8,9% | 77 52,7% |
| Ràpid · blanques | 73 | 27 37,0% | 9 12,3% | 37 50,7% |
| Ràpid · negres | 73 | 29 39,7% | 4 5,5% | 40 54,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 306Victòries · 110Taules · 59Derrotes · 137Estàndard · 169Ràpid · 137Blanques · 157Negres · 149
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 306 | 110 36,0% | 59 19,3% | 137 44,8% |
| Total · blanques | 157 | 54 34,4% | 33 21,0% | 70 44,6% |
| Total · negres | 149 | 56 37,6% | 26 17,5% | 67 45,0% |
| Estàndard | 169 | 58 34,3% | 46 27,2% | 65 38,5% |
| Estàndard · blanques | 89 | 30 33,7% | 24 27,0% | 35 39,3% |
| Estàndard · negres | 80 | 28 35,0% | 22 27,5% | 30 37,5% |
| Ràpid | 137 | 52 38,0% | 13 9,5% | 72 52,6% |
| Ràpid · blanques | 68 | 24 35,3% | 9 13,2% | 35 51,5% |
| Ràpid · negres | 69 | 28 40,6% | 4 5,8% | 37 53,6% |
