Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 842Victòries · 435Taules · 110Derrotes · 297Estàndard · 465Ràpid · 377Blanques · 418Negres · 424
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 842 | 435 51,7% | 110 13,1% | 297 35,3% |
| Total · blanques | 418 | 230 55,0% | 59 14,1% | 129 30,9% |
| Total · negres | 424 | 205 48,4% | 51 12,0% | 168 39,6% |
| Estàndard | 465 | 228 49,0% | 81 17,4% | 156 33,6% |
| Estàndard · blanques | 231 | 123 53,3% | 45 19,5% | 63 27,3% |
| Estàndard · negres | 234 | 105 44,9% | 36 15,4% | 93 39,7% |
| Ràpid | 377 | 207 54,9% | 29 7,7% | 141 37,4% |
| Ràpid · blanques | 187 | 107 57,2% | 14 7,5% | 66 35,3% |
| Ràpid · negres | 190 | 100 52,6% | 15 7,9% | 75 39,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 824Victòries · 431Taules · 104Derrotes · 289Estàndard · 465Ràpid · 359Blanques · 409Negres · 415
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 824 | 431 52,3% | 104 12,6% | 289 35,1% |
| Total · blanques | 409 | 227 55,5% | 55 13,5% | 127 31,1% |
| Total · negres | 415 | 204 49,2% | 49 11,8% | 162 39,0% |
| Estàndard | 465 | 228 49,0% | 81 17,4% | 156 33,6% |
| Estàndard · blanques | 231 | 123 53,3% | 45 19,5% | 63 27,3% |
| Estàndard · negres | 234 | 105 44,9% | 36 15,4% | 93 39,7% |
| Ràpid | 359 | 203 56,6% | 23 6,4% | 133 37,1% |
| Ràpid · blanques | 178 | 104 58,4% | 10 5,6% | 64 36,0% |
| Ràpid · negres | 181 | 99 54,7% | 13 7,2% | 69 38,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 824Victòries · 431Taules · 104Derrotes · 289Estàndard · 465Ràpid · 359Blanques · 409Negres · 415
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 824 | 431 52,3% | 104 12,6% | 289 35,1% |
| Total · blanques | 409 | 227 55,5% | 55 13,5% | 127 31,1% |
| Total · negres | 415 | 204 49,2% | 49 11,8% | 162 39,0% |
| Estàndard | 465 | 228 49,0% | 81 17,4% | 156 33,6% |
| Estàndard · blanques | 231 | 123 53,3% | 45 19,5% | 63 27,3% |
| Estàndard · negres | 234 | 105 44,9% | 36 15,4% | 93 39,7% |
| Ràpid | 359 | 203 56,6% | 23 6,4% | 133 37,1% |
| Ràpid · blanques | 178 | 104 58,4% | 10 5,6% | 64 36,0% |
| Ràpid · negres | 181 | 99 54,7% | 13 7,2% | 69 38,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 824Victòries · 431Taules · 104Derrotes · 289Estàndard · 465Ràpid · 359Blanques · 409Negres · 415
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 824 | 431 52,3% | 104 12,6% | 289 35,1% |
| Total · blanques | 409 | 227 55,5% | 55 13,5% | 127 31,1% |
| Total · negres | 415 | 204 49,2% | 49 11,8% | 162 39,0% |
| Estàndard | 465 | 228 49,0% | 81 17,4% | 156 33,6% |
| Estàndard · blanques | 231 | 123 53,3% | 45 19,5% | 63 27,3% |
| Estàndard · negres | 234 | 105 44,9% | 36 15,4% | 93 39,7% |
| Ràpid | 359 | 203 56,6% | 23 6,4% | 133 37,1% |
| Ràpid · blanques | 178 | 104 58,4% | 10 5,6% | 64 36,0% |
| Ràpid · negres | 181 | 99 54,7% | 13 7,2% | 69 38,1% |
