Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 81Victòries · 40Taules · 13Derrotes · 28Estàndard · 55Ràpid · 26Blanques · 44Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 81 | 40 49,4% | 13 16,1% | 28 34,6% |
| Total · blanques | 44 | 23 52,3% | 8 18,2% | 13 29,6% |
| Total · negres | 37 | 17 46,0% | 5 13,5% | 15 40,5% |
| Estàndard | 55 | 26 47,3% | 11 20,0% | 18 32,7% |
| Estàndard · blanques | 31 | 17 54,8% | 7 22,6% | 7 22,6% |
| Estàndard · negres | 24 | 9 37,5% | 4 16,7% | 11 45,8% |
| Ràpid | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 81Victòries · 40Taules · 13Derrotes · 28Estàndard · 55Ràpid · 26Blanques · 44Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 81 | 40 49,4% | 13 16,1% | 28 34,6% |
| Total · blanques | 44 | 23 52,3% | 8 18,2% | 13 29,6% |
| Total · negres | 37 | 17 46,0% | 5 13,5% | 15 40,5% |
| Estàndard | 55 | 26 47,3% | 11 20,0% | 18 32,7% |
| Estàndard · blanques | 31 | 17 54,8% | 7 22,6% | 7 22,6% |
| Estàndard · negres | 24 | 9 37,5% | 4 16,7% | 11 45,8% |
| Ràpid | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 72Victòries · 35Taules · 10Derrotes · 27Estàndard · 46Ràpid · 26Blanques · 39Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 72 | 35 48,6% | 10 13,9% | 27 37,5% |
| Total · blanques | 39 | 20 51,3% | 6 15,4% | 13 33,3% |
| Total · negres | 33 | 15 45,5% | 4 12,1% | 14 42,4% |
| Estàndard | 46 | 21 45,7% | 8 17,4% | 17 37,0% |
| Estàndard · blanques | 26 | 14 53,9% | 5 19,2% | 7 26,9% |
| Estàndard · negres | 20 | 7 35,0% | 3 15,0% | 10 50,0% |
| Ràpid | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 63Victòries · 29Taules · 10Derrotes · 24Estàndard · 37Ràpid · 26Blanques · 34Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 29 46,0% | 10 15,9% | 24 38,1% |
| Total · blanques | 34 | 16 47,1% | 6 17,7% | 12 35,3% |
| Total · negres | 29 | 13 44,8% | 4 13,8% | 12 41,4% |
| Estàndard | 37 | 15 40,5% | 8 21,6% | 14 37,8% |
| Estàndard · blanques | 21 | 10 47,6% | 5 23,8% | 6 28,6% |
| Estàndard · negres | 16 | 5 31,3% | 3 18,8% | 8 50,0% |
| Ràpid | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
