Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 357Victòries · 173Taules · 68Derrotes · 116Estàndard · 278Ràpid · 79Blanques · 180Negres · 177
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 357 | 173 48,5% | 68 19,1% | 116 32,5% |
| Total · blanques | 180 | 91 50,6% | 33 18,3% | 56 31,1% |
| Total · negres | 177 | 82 46,3% | 35 19,8% | 60 33,9% |
| Estàndard | 278 | 136 48,9% | 61 21,9% | 81 29,1% |
| Estàndard · blanques | 139 | 72 51,8% | 27 19,4% | 40 28,8% |
| Estàndard · negres | 139 | 64 46,0% | 34 24,5% | 41 29,5% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 7 8,9% | 35 44,3% |
| Ràpid · blanques | 41 | 19 46,3% | 6 14,6% | 16 39,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 18 47,4% | 1 2,6% | 19 50,0% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 357Victòries · 173Taules · 68Derrotes · 116Estàndard · 278Ràpid · 79Blanques · 180Negres · 177
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 357 | 173 48,5% | 68 19,1% | 116 32,5% |
| Total · blanques | 180 | 91 50,6% | 33 18,3% | 56 31,1% |
| Total · negres | 177 | 82 46,3% | 35 19,8% | 60 33,9% |
| Estàndard | 278 | 136 48,9% | 61 21,9% | 81 29,1% |
| Estàndard · blanques | 139 | 72 51,8% | 27 19,4% | 40 28,8% |
| Estàndard · negres | 139 | 64 46,0% | 34 24,5% | 41 29,5% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 7 8,9% | 35 44,3% |
| Ràpid · blanques | 41 | 19 46,3% | 6 14,6% | 16 39,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 18 47,4% | 1 2,6% | 19 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 354Victòries · 172Taules · 68Derrotes · 114Estàndard · 275Ràpid · 79Blanques · 178Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 354 | 172 48,6% | 68 19,2% | 114 32,2% |
| Total · blanques | 178 | 90 50,6% | 33 18,5% | 55 30,9% |
| Total · negres | 176 | 82 46,6% | 35 19,9% | 59 33,5% |
| Estàndard | 275 | 135 49,1% | 61 22,2% | 79 28,7% |
| Estàndard · blanques | 137 | 71 51,8% | 27 19,7% | 39 28,5% |
| Estàndard · negres | 138 | 64 46,4% | 34 24,6% | 40 29,0% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 7 8,9% | 35 44,3% |
| Ràpid · blanques | 41 | 19 46,3% | 6 14,6% | 16 39,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 18 47,4% | 1 2,6% | 19 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 354Victòries · 172Taules · 68Derrotes · 114Estàndard · 275Ràpid · 79Blanques · 178Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 354 | 172 48,6% | 68 19,2% | 114 32,2% |
| Total · blanques | 178 | 90 50,6% | 33 18,5% | 55 30,9% |
| Total · negres | 176 | 82 46,6% | 35 19,9% | 59 33,5% |
| Estàndard | 275 | 135 49,1% | 61 22,2% | 79 28,7% |
| Estàndard · blanques | 137 | 71 51,8% | 27 19,7% | 39 28,5% |
| Estàndard · negres | 138 | 64 46,4% | 34 24,6% | 40 29,0% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 7 8,9% | 35 44,3% |
| Ràpid · blanques | 41 | 19 46,3% | 6 14,6% | 16 39,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 18 47,4% | 1 2,6% | 19 50,0% |
