Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 405Victòries · 203Taules · 69Derrotes · 133Estàndard · 405Ràpid · 0Blanques · 201Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 405 | 203 50,1% | 69 17,0% | 133 32,8% |
| Total · blanques | 201 | 99 49,3% | 38 18,9% | 64 31,8% |
| Total · negres | 204 | 104 51,0% | 31 15,2% | 69 33,8% |
| Estàndard | 405 | 203 50,1% | 69 17,0% | 133 32,8% |
| Estàndard · blanques | 201 | 99 49,3% | 38 18,9% | 64 31,8% |
| Estàndard · negres | 204 | 104 51,0% | 31 15,2% | 69 33,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 405Victòries · 203Taules · 69Derrotes · 133Estàndard · 405Ràpid · 0Blanques · 201Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 405 | 203 50,1% | 69 17,0% | 133 32,8% |
| Total · blanques | 201 | 99 49,3% | 38 18,9% | 64 31,8% |
| Total · negres | 204 | 104 51,0% | 31 15,2% | 69 33,8% |
| Estàndard | 405 | 203 50,1% | 69 17,0% | 133 32,8% |
| Estàndard · blanques | 201 | 99 49,3% | 38 18,9% | 64 31,8% |
| Estàndard · negres | 204 | 104 51,0% | 31 15,2% | 69 33,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 402Victòries · 203Taules · 67Derrotes · 132Estàndard · 402Ràpid · 0Blanques · 199Negres · 203
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 203 50,5% | 67 16,7% | 132 32,8% |
| Total · blanques | 199 | 99 49,8% | 37 18,6% | 63 31,7% |
| Total · negres | 203 | 104 51,2% | 30 14,8% | 69 34,0% |
| Estàndard | 402 | 203 50,5% | 67 16,7% | 132 32,8% |
| Estàndard · blanques | 199 | 99 49,8% | 37 18,6% | 63 31,7% |
| Estàndard · negres | 203 | 104 51,2% | 30 14,8% | 69 34,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 402Victòries · 203Taules · 67Derrotes · 132Estàndard · 402Ràpid · 0Blanques · 199Negres · 203
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 203 50,5% | 67 16,7% | 132 32,8% |
| Total · blanques | 199 | 99 49,8% | 37 18,6% | 63 31,7% |
| Total · negres | 203 | 104 51,2% | 30 14,8% | 69 34,0% |
| Estàndard | 402 | 203 50,5% | 67 16,7% | 132 32,8% |
| Estàndard · blanques | 199 | 99 49,8% | 37 18,6% | 63 31,7% |
| Estàndard · negres | 203 | 104 51,2% | 30 14,8% | 69 34,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
