Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 124Victòries · 37Taules · 20Derrotes · 67Estàndard · 63Ràpid · 61Blanques · 64Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 37 29,8% | 20 16,1% | 67 54,0% |
| Total · blanques | 64 | 20 31,3% | 11 17,2% | 33 51,6% |
| Total · negres | 60 | 17 28,3% | 9 15,0% | 34 56,7% |
| Estàndard | 63 | 19 30,2% | 16 25,4% | 28 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Estàndard · negres | 30 | 8 26,7% | 8 26,7% | 14 46,7% |
| Ràpid | 61 | 18 29,5% | 4 6,6% | 39 63,9% |
| Ràpid · blanques | 31 | 9 29,0% | 3 9,7% | 19 61,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 9 30,0% | 1 3,3% | 20 66,7% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 124Victòries · 37Taules · 20Derrotes · 67Estàndard · 63Ràpid · 61Blanques · 64Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 37 29,8% | 20 16,1% | 67 54,0% |
| Total · blanques | 64 | 20 31,3% | 11 17,2% | 33 51,6% |
| Total · negres | 60 | 17 28,3% | 9 15,0% | 34 56,7% |
| Estàndard | 63 | 19 30,2% | 16 25,4% | 28 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Estàndard · negres | 30 | 8 26,7% | 8 26,7% | 14 46,7% |
| Ràpid | 61 | 18 29,5% | 4 6,6% | 39 63,9% |
| Ràpid · blanques | 31 | 9 29,0% | 3 9,7% | 19 61,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 9 30,0% | 1 3,3% | 20 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 116Victòries · 33Taules · 20Derrotes · 63Estàndard · 63Ràpid · 53Blanques · 60Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 116 | 33 28,5% | 20 17,2% | 63 54,3% |
| Total · blanques | 60 | 17 28,3% | 11 18,3% | 32 53,3% |
| Total · negres | 56 | 16 28,6% | 9 16,1% | 31 55,4% |
| Estàndard | 63 | 19 30,2% | 16 25,4% | 28 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Estàndard · negres | 30 | 8 26,7% | 8 26,7% | 14 46,7% |
| Ràpid | 53 | 14 26,4% | 4 7,6% | 35 66,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 6 22,2% | 3 11,1% | 18 66,7% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 1 3,9% | 17 65,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 116Victòries · 33Taules · 20Derrotes · 63Estàndard · 63Ràpid · 53Blanques · 60Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 116 | 33 28,5% | 20 17,2% | 63 54,3% |
| Total · blanques | 60 | 17 28,3% | 11 18,3% | 32 53,3% |
| Total · negres | 56 | 16 28,6% | 9 16,1% | 31 55,4% |
| Estàndard | 63 | 19 30,2% | 16 25,4% | 28 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Estàndard · negres | 30 | 8 26,7% | 8 26,7% | 14 46,7% |
| Ràpid | 53 | 14 26,4% | 4 7,6% | 35 66,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 6 22,2% | 3 11,1% | 18 66,7% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 1 3,9% | 17 65,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 116Victòries · 33Taules · 20Derrotes · 63Estàndard · 63Ràpid · 53Blanques · 60Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 116 | 33 28,5% | 20 17,2% | 63 54,3% |
| Total · blanques | 60 | 17 28,3% | 11 18,3% | 32 53,3% |
| Total · negres | 56 | 16 28,6% | 9 16,1% | 31 55,4% |
| Estàndard | 63 | 19 30,2% | 16 25,4% | 28 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 8 24,2% | 14 42,4% |
| Estàndard · negres | 30 | 8 26,7% | 8 26,7% | 14 46,7% |
| Ràpid | 53 | 14 26,4% | 4 7,6% | 35 66,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 6 22,2% | 3 11,1% | 18 66,7% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 1 3,9% | 17 65,4% |
