Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 152Victòries · 74Taules · 22Derrotes · 56Estàndard · 59Ràpid · 93Blanques · 75Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 152 | 74 48,7% | 22 14,5% | 56 36,8% |
| Total · blanques | 75 | 43 57,3% | 8 10,7% | 24 32,0% |
| Total · negres | 77 | 31 40,3% | 14 18,2% | 32 41,6% |
| Estàndard | 59 | 31 52,5% | 13 22,0% | 15 25,4% |
| Estàndard · blanques | 27 | 19 70,4% | 3 11,1% | 5 18,5% |
| Estàndard · negres | 32 | 12 37,5% | 10 31,3% | 10 31,3% |
| Ràpid | 93 | 43 46,2% | 9 9,7% | 41 44,1% |
| Ràpid · blanques | 48 | 24 50,0% | 5 10,4% | 19 39,6% |
| Ràpid · negres | 45 | 19 42,2% | 4 8,9% | 22 48,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 144Victòries · 72Taules · 21Derrotes · 51Estàndard · 59Ràpid · 85Blanques · 71Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 144 | 72 50,0% | 21 14,6% | 51 35,4% |
| Total · blanques | 71 | 42 59,2% | 7 9,9% | 22 31,0% |
| Total · negres | 73 | 30 41,1% | 14 19,2% | 29 39,7% |
| Estàndard | 59 | 31 52,5% | 13 22,0% | 15 25,4% |
| Estàndard · blanques | 27 | 19 70,4% | 3 11,1% | 5 18,5% |
| Estàndard · negres | 32 | 12 37,5% | 10 31,3% | 10 31,3% |
| Ràpid | 85 | 41 48,2% | 8 9,4% | 36 42,4% |
| Ràpid · blanques | 44 | 23 52,3% | 4 9,1% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 41 | 18 43,9% | 4 9,8% | 19 46,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 144Victòries · 72Taules · 21Derrotes · 51Estàndard · 59Ràpid · 85Blanques · 71Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 144 | 72 50,0% | 21 14,6% | 51 35,4% |
| Total · blanques | 71 | 42 59,2% | 7 9,9% | 22 31,0% |
| Total · negres | 73 | 30 41,1% | 14 19,2% | 29 39,7% |
| Estàndard | 59 | 31 52,5% | 13 22,0% | 15 25,4% |
| Estàndard · blanques | 27 | 19 70,4% | 3 11,1% | 5 18,5% |
| Estàndard · negres | 32 | 12 37,5% | 10 31,3% | 10 31,3% |
| Ràpid | 85 | 41 48,2% | 8 9,4% | 36 42,4% |
| Ràpid · blanques | 44 | 23 52,3% | 4 9,1% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 41 | 18 43,9% | 4 9,8% | 19 46,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 144Victòries · 72Taules · 21Derrotes · 51Estàndard · 59Ràpid · 85Blanques · 71Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 144 | 72 50,0% | 21 14,6% | 51 35,4% |
| Total · blanques | 71 | 42 59,2% | 7 9,9% | 22 31,0% |
| Total · negres | 73 | 30 41,1% | 14 19,2% | 29 39,7% |
| Estàndard | 59 | 31 52,5% | 13 22,0% | 15 25,4% |
| Estàndard · blanques | 27 | 19 70,4% | 3 11,1% | 5 18,5% |
| Estàndard · negres | 32 | 12 37,5% | 10 31,3% | 10 31,3% |
| Ràpid | 85 | 41 48,2% | 8 9,4% | 36 42,4% |
| Ràpid · blanques | 44 | 23 52,3% | 4 9,1% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 41 | 18 43,9% | 4 9,8% | 19 46,3% |
