Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 129Victòries · 41Taules · 15Derrotes · 73Estàndard · 55Ràpid · 74Blanques · 66Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 129 | 41 31,8% | 15 11,6% | 73 56,6% |
| Total · blanques | 66 | 21 31,8% | 8 12,1% | 37 56,1% |
| Total · negres | 63 | 20 31,8% | 7 11,1% | 36 57,1% |
| Estàndard | 55 | 20 36,4% | 8 14,6% | 27 49,1% |
| Estàndard · blanques | 30 | 10 33,3% | 5 16,7% | 15 50,0% |
| Estàndard · negres | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Ràpid | 74 | 21 28,4% | 7 9,5% | 46 62,2% |
| Ràpid · blanques | 36 | 11 30,6% | 3 8,3% | 22 61,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 10 26,3% | 4 10,5% | 24 63,2% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 129Victòries · 41Taules · 15Derrotes · 73Estàndard · 55Ràpid · 74Blanques · 66Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 129 | 41 31,8% | 15 11,6% | 73 56,6% |
| Total · blanques | 66 | 21 31,8% | 8 12,1% | 37 56,1% |
| Total · negres | 63 | 20 31,8% | 7 11,1% | 36 57,1% |
| Estàndard | 55 | 20 36,4% | 8 14,6% | 27 49,1% |
| Estàndard · blanques | 30 | 10 33,3% | 5 16,7% | 15 50,0% |
| Estàndard · negres | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Ràpid | 74 | 21 28,4% | 7 9,5% | 46 62,2% |
| Ràpid · blanques | 36 | 11 30,6% | 3 8,3% | 22 61,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 10 26,3% | 4 10,5% | 24 63,2% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 121Victòries · 39Taules · 15Derrotes · 67Estàndard · 55Ràpid · 66Blanques · 62Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 121 | 39 32,2% | 15 12,4% | 67 55,4% |
| Total · blanques | 62 | 20 32,3% | 8 12,9% | 34 54,8% |
| Total · negres | 59 | 19 32,2% | 7 11,9% | 33 55,9% |
| Estàndard | 55 | 20 36,4% | 8 14,6% | 27 49,1% |
| Estàndard · blanques | 30 | 10 33,3% | 5 16,7% | 15 50,0% |
| Estàndard · negres | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Ràpid | 66 | 19 28,8% | 7 10,6% | 40 60,6% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 3 9,4% | 19 59,4% |
| Ràpid · negres | 34 | 9 26,5% | 4 11,8% | 21 61,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 113Victòries · 37Taules · 10Derrotes · 66Estàndard · 47Ràpid · 66Blanques · 58Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 37 32,7% | 10 8,9% | 66 58,4% |
| Total · blanques | 58 | 20 34,5% | 5 8,6% | 33 56,9% |
| Total · negres | 55 | 17 30,9% | 5 9,1% | 33 60,0% |
| Estàndard | 47 | 18 38,3% | 3 6,4% | 26 55,3% |
| Estàndard · blanques | 26 | 10 38,5% | 2 7,7% | 14 53,9% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
| Ràpid | 66 | 19 28,8% | 7 10,6% | 40 60,6% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 3 9,4% | 19 59,4% |
| Ràpid · negres | 34 | 9 26,5% | 4 11,8% | 21 61,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 113Victòries · 37Taules · 10Derrotes · 66Estàndard · 47Ràpid · 66Blanques · 58Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 37 32,7% | 10 8,9% | 66 58,4% |
| Total · blanques | 58 | 20 34,5% | 5 8,6% | 33 56,9% |
| Total · negres | 55 | 17 30,9% | 5 9,1% | 33 60,0% |
| Estàndard | 47 | 18 38,3% | 3 6,4% | 26 55,3% |
| Estàndard · blanques | 26 | 10 38,5% | 2 7,7% | 14 53,9% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
| Ràpid | 66 | 19 28,8% | 7 10,6% | 40 60,6% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 3 9,4% | 19 59,4% |
| Ràpid · negres | 34 | 9 26,5% | 4 11,8% | 21 61,8% |
