Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 306Victòries · 116Taules · 48Derrotes · 142Estàndard · 246Ràpid · 60Blanques · 140Negres · 166
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 306 | 116 37,9% | 48 15,7% | 142 46,4% |
| Total · blanques | 140 | 50 35,7% | 27 19,3% | 63 45,0% |
| Total · negres | 166 | 66 39,8% | 21 12,7% | 79 47,6% |
| Estàndard | 246 | 91 37,0% | 43 17,5% | 112 45,5% |
| Estàndard · blanques | 112 | 38 33,9% | 25 22,3% | 49 43,8% |
| Estàndard · negres | 134 | 53 39,6% | 18 13,4% | 63 47,0% |
| Ràpid | 60 | 25 41,7% | 5 8,3% | 30 50,0% |
| Ràpid · blanques | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 13 40,6% | 3 9,4% | 16 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 298Victòries · 111Taules · 48Derrotes · 139Estàndard · 246Ràpid · 52Blanques · 136Negres · 162
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 111 37,3% | 48 16,1% | 139 46,6% |
| Total · blanques | 136 | 49 36,0% | 27 19,9% | 60 44,1% |
| Total · negres | 162 | 62 38,3% | 21 13,0% | 79 48,8% |
| Estàndard | 246 | 91 37,0% | 43 17,5% | 112 45,5% |
| Estàndard · blanques | 112 | 38 33,9% | 25 22,3% | 49 43,8% |
| Estàndard · negres | 134 | 53 39,6% | 18 13,4% | 63 47,0% |
| Ràpid | 52 | 20 38,5% | 5 9,6% | 27 51,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 11 45,8% | 2 8,3% | 11 45,8% |
| Ràpid · negres | 28 | 9 32,1% | 3 10,7% | 16 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 298Victòries · 111Taules · 48Derrotes · 139Estàndard · 246Ràpid · 52Blanques · 136Negres · 162
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 111 37,3% | 48 16,1% | 139 46,6% |
| Total · blanques | 136 | 49 36,0% | 27 19,9% | 60 44,1% |
| Total · negres | 162 | 62 38,3% | 21 13,0% | 79 48,8% |
| Estàndard | 246 | 91 37,0% | 43 17,5% | 112 45,5% |
| Estàndard · blanques | 112 | 38 33,9% | 25 22,3% | 49 43,8% |
| Estàndard · negres | 134 | 53 39,6% | 18 13,4% | 63 47,0% |
| Ràpid | 52 | 20 38,5% | 5 9,6% | 27 51,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 11 45,8% | 2 8,3% | 11 45,8% |
| Ràpid · negres | 28 | 9 32,1% | 3 10,7% | 16 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 298Victòries · 111Taules · 48Derrotes · 139Estàndard · 246Ràpid · 52Blanques · 136Negres · 162
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 111 37,3% | 48 16,1% | 139 46,6% |
| Total · blanques | 136 | 49 36,0% | 27 19,9% | 60 44,1% |
| Total · negres | 162 | 62 38,3% | 21 13,0% | 79 48,8% |
| Estàndard | 246 | 91 37,0% | 43 17,5% | 112 45,5% |
| Estàndard · blanques | 112 | 38 33,9% | 25 22,3% | 49 43,8% |
| Estàndard · negres | 134 | 53 39,6% | 18 13,4% | 63 47,0% |
| Ràpid | 52 | 20 38,5% | 5 9,6% | 27 51,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 11 45,8% | 2 8,3% | 11 45,8% |
| Ràpid · negres | 28 | 9 32,1% | 3 10,7% | 16 57,1% |
