Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 40Victòries · 14Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 23Ràpid · 17Blanques · 22Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 14 35,0% | 4 10,0% | 22 55,0% |
| Total · blanques | 22 | 8 36,4% | 3 13,6% | 11 50,0% |
| Total · negres | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Estàndard | 23 | 8 34,8% | 4 17,4% | 11 47,8% |
| Estàndard · blanques | 12 | 4 33,3% | 3 25,0% | 5 41,7% |
| Estàndard · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 31Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 14Ràpid · 17Blanques · 18Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 11 35,5% | 2 6,5% | 18 58,1% |
| Total · blanques | 18 | 7 38,9% | 2 11,1% | 9 50,0% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Estàndard | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Estàndard · blanques | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 31Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 14Ràpid · 17Blanques · 18Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 11 35,5% | 2 6,5% | 18 58,1% |
| Total · blanques | 18 | 7 38,9% | 2 11,1% | 9 50,0% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Estàndard | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Estàndard · blanques | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 22Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 12Estàndard · 14Ràpid · 8Blanques · 13Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Total · blanques | 13 | 6 46,2% | 2 15,4% | 5 38,5% |
| Total · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Estàndard | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Estàndard · blanques | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
