Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+3 partides des de 2026-09-01
Partides · 790Victòries · 251Taules · 96Derrotes · 443Estàndard · 612Ràpid · 178Blanques · 387Negres · 403
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 790 | 251 31,8% | 96 12,2% | 443 56,1% |
| Total · blanques | 387 | 120 31,0% | 46 11,9% | 221 57,1% |
| Total · negres | 403 | 131 32,5% | 50 12,4% | 222 55,1% |
| Estàndard | 612 | 183 29,9% | 81 13,2% | 348 56,9% |
| Estàndard · blanques | 298 | 85 28,5% | 38 12,8% | 175 58,7% |
| Estàndard · negres | 314 | 98 31,2% | 43 13,7% | 173 55,1% |
| Ràpid | 178 | 68 38,2% | 15 8,4% | 95 53,4% |
| Ràpid · blanques | 89 | 35 39,3% | 8 9,0% | 46 51,7% |
| Ràpid · negres | 89 | 33 37,1% | 7 7,9% | 49 55,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 787Victòries · 251Taules · 96Derrotes · 440Estàndard · 609Ràpid · 178Blanques · 386Negres · 401
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 787 | 251 31,9% | 96 12,2% | 440 55,9% |
| Total · blanques | 386 | 120 31,1% | 46 11,9% | 220 57,0% |
| Total · negres | 401 | 131 32,7% | 50 12,5% | 220 54,9% |
| Estàndard | 609 | 183 30,1% | 81 13,3% | 345 56,7% |
| Estàndard · blanques | 297 | 85 28,6% | 38 12,8% | 174 58,6% |
| Estàndard · negres | 312 | 98 31,4% | 43 13,8% | 171 54,8% |
| Ràpid | 178 | 68 38,2% | 15 8,4% | 95 53,4% |
| Ràpid · blanques | 89 | 35 39,3% | 8 9,0% | 46 51,7% |
| Ràpid · negres | 89 | 33 37,1% | 7 7,9% | 49 55,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 787Victòries · 251Taules · 96Derrotes · 440Estàndard · 609Ràpid · 178Blanques · 386Negres · 401
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 787 | 251 31,9% | 96 12,2% | 440 55,9% |
| Total · blanques | 386 | 120 31,1% | 46 11,9% | 220 57,0% |
| Total · negres | 401 | 131 32,7% | 50 12,5% | 220 54,9% |
| Estàndard | 609 | 183 30,1% | 81 13,3% | 345 56,7% |
| Estàndard · blanques | 297 | 85 28,6% | 38 12,8% | 174 58,6% |
| Estàndard · negres | 312 | 98 31,4% | 43 13,8% | 171 54,8% |
| Ràpid | 178 | 68 38,2% | 15 8,4% | 95 53,4% |
| Ràpid · blanques | 89 | 35 39,3% | 8 9,0% | 46 51,7% |
| Ràpid · negres | 89 | 33 37,1% | 7 7,9% | 49 55,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 787Victòries · 251Taules · 96Derrotes · 440Estàndard · 609Ràpid · 178Blanques · 386Negres · 401
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 787 | 251 31,9% | 96 12,2% | 440 55,9% |
| Total · blanques | 386 | 120 31,1% | 46 11,9% | 220 57,0% |
| Total · negres | 401 | 131 32,7% | 50 12,5% | 220 54,9% |
| Estàndard | 609 | 183 30,1% | 81 13,3% | 345 56,7% |
| Estàndard · blanques | 297 | 85 28,6% | 38 12,8% | 174 58,6% |
| Estàndard · negres | 312 | 98 31,4% | 43 13,8% | 171 54,8% |
| Ràpid | 178 | 68 38,2% | 15 8,4% | 95 53,4% |
| Ràpid · blanques | 89 | 35 39,3% | 8 9,0% | 46 51,7% |
| Ràpid · negres | 89 | 33 37,1% | 7 7,9% | 49 55,1% |
