Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 37Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 23Estàndard · 23Ràpid · 14Blanques · 22Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 10 27,0% | 4 10,8% | 23 62,2% |
| Total · blanques | 22 | 7 31,8% | 2 9,1% | 13 59,1% |
| Total · negres | 15 | 3 20,0% | 2 13,3% | 10 66,7% |
| Estàndard | 23 | 7 30,4% | 3 13,0% | 13 56,5% |
| Estàndard · blanques | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 29Victòries · 9Taules · 3Derrotes · 17Estàndard · 15Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 9 31,0% | 3 10,3% | 17 58,6% |
| Total · blanques | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Total · negres | 11 | 3 27,3% | 2 18,2% | 6 54,6% |
| Estàndard | 15 | 6 40,0% | 2 13,3% | 7 46,7% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 29Victòries · 9Taules · 3Derrotes · 17Estàndard · 15Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 9 31,0% | 3 10,3% | 17 58,6% |
| Total · blanques | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Total · negres | 11 | 3 27,3% | 2 18,2% | 6 54,6% |
| Estàndard | 15 | 6 40,0% | 2 13,3% | 7 46,7% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 29Victòries · 9Taules · 3Derrotes · 17Estàndard · 15Ràpid · 14Blanques · 18Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 9 31,0% | 3 10,3% | 17 58,6% |
| Total · blanques | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Total · negres | 11 | 3 27,3% | 2 18,2% | 6 54,6% |
| Estàndard | 15 | 6 40,0% | 2 13,3% | 7 46,7% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
