Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 576Victòries · 267Taules · 59Derrotes · 250Estàndard · 319Ràpid · 257Blanques · 301Negres · 275
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 576 | 267 46,4% | 59 10,2% | 250 43,4% |
| Total · blanques | 301 | 147 48,8% | 32 10,6% | 122 40,5% |
| Total · negres | 275 | 120 43,6% | 27 9,8% | 128 46,6% |
| Estàndard | 319 | 148 46,4% | 38 11,9% | 133 41,7% |
| Estàndard · blanques | 168 | 75 44,6% | 21 12,5% | 72 42,9% |
| Estàndard · negres | 151 | 73 48,3% | 17 11,3% | 61 40,4% |
| Ràpid | 257 | 119 46,3% | 21 8,2% | 117 45,5% |
| Ràpid · blanques | 133 | 72 54,1% | 11 8,3% | 50 37,6% |
| Ràpid · negres | 124 | 47 37,9% | 10 8,1% | 67 54,0% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 576Victòries · 267Taules · 59Derrotes · 250Estàndard · 319Ràpid · 257Blanques · 301Negres · 275
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 576 | 267 46,4% | 59 10,2% | 250 43,4% |
| Total · blanques | 301 | 147 48,8% | 32 10,6% | 122 40,5% |
| Total · negres | 275 | 120 43,6% | 27 9,8% | 128 46,6% |
| Estàndard | 319 | 148 46,4% | 38 11,9% | 133 41,7% |
| Estàndard · blanques | 168 | 75 44,6% | 21 12,5% | 72 42,9% |
| Estàndard · negres | 151 | 73 48,3% | 17 11,3% | 61 40,4% |
| Ràpid | 257 | 119 46,3% | 21 8,2% | 117 45,5% |
| Ràpid · blanques | 133 | 72 54,1% | 11 8,3% | 50 37,6% |
| Ràpid · negres | 124 | 47 37,9% | 10 8,1% | 67 54,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 573Victòries · 267Taules · 59Derrotes · 247Estàndard · 316Ràpid · 257Blanques · 299Negres · 274
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 573 | 267 46,6% | 59 10,3% | 247 43,1% |
| Total · blanques | 299 | 147 49,2% | 32 10,7% | 120 40,1% |
| Total · negres | 274 | 120 43,8% | 27 9,9% | 127 46,4% |
| Estàndard | 316 | 148 46,8% | 38 12,0% | 130 41,1% |
| Estàndard · blanques | 166 | 75 45,2% | 21 12,7% | 70 42,2% |
| Estàndard · negres | 150 | 73 48,7% | 17 11,3% | 60 40,0% |
| Ràpid | 257 | 119 46,3% | 21 8,2% | 117 45,5% |
| Ràpid · blanques | 133 | 72 54,1% | 11 8,3% | 50 37,6% |
| Ràpid · negres | 124 | 47 37,9% | 10 8,1% | 67 54,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 573Victòries · 267Taules · 59Derrotes · 247Estàndard · 316Ràpid · 257Blanques · 299Negres · 274
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 573 | 267 46,6% | 59 10,3% | 247 43,1% |
| Total · blanques | 299 | 147 49,2% | 32 10,7% | 120 40,1% |
| Total · negres | 274 | 120 43,8% | 27 9,9% | 127 46,4% |
| Estàndard | 316 | 148 46,8% | 38 12,0% | 130 41,1% |
| Estàndard · blanques | 166 | 75 45,2% | 21 12,7% | 70 42,2% |
| Estàndard · negres | 150 | 73 48,7% | 17 11,3% | 60 40,0% |
| Ràpid | 257 | 119 46,3% | 21 8,2% | 117 45,5% |
| Ràpid · blanques | 133 | 72 54,1% | 11 8,3% | 50 37,6% |
| Ràpid · negres | 124 | 47 37,9% | 10 8,1% | 67 54,0% |
