Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 459Victòries · 213Taules · 107Derrotes · 139Estàndard · 336Ràpid · 123Blanques · 233Negres · 226
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 459 | 213 46,4% | 107 23,3% | 139 30,3% |
| Total · blanques | 233 | 108 46,4% | 57 24,5% | 68 29,2% |
| Total · negres | 226 | 105 46,5% | 50 22,1% | 71 31,4% |
| Estàndard | 336 | 140 41,7% | 92 27,4% | 104 31,0% |
| Estàndard · blanques | 170 | 71 41,8% | 49 28,8% | 50 29,4% |
| Estàndard · negres | 166 | 69 41,6% | 43 25,9% | 54 32,5% |
| Ràpid | 123 | 73 59,4% | 15 12,2% | 35 28,5% |
| Ràpid · blanques | 63 | 37 58,7% | 8 12,7% | 18 28,6% |
| Ràpid · negres | 60 | 36 60,0% | 7 11,7% | 17 28,3% |
Captura 2026-09-01
+2 partides des de 2026-08-01
Partides · 459Victòries · 213Taules · 107Derrotes · 139Estàndard · 336Ràpid · 123Blanques · 233Negres · 226
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 459 | 213 46,4% | 107 23,3% | 139 30,3% |
| Total · blanques | 233 | 108 46,4% | 57 24,5% | 68 29,2% |
| Total · negres | 226 | 105 46,5% | 50 22,1% | 71 31,4% |
| Estàndard | 336 | 140 41,7% | 92 27,4% | 104 31,0% |
| Estàndard · blanques | 170 | 71 41,8% | 49 28,8% | 50 29,4% |
| Estàndard · negres | 166 | 69 41,6% | 43 25,9% | 54 32,5% |
| Ràpid | 123 | 73 59,4% | 15 12,2% | 35 28,5% |
| Ràpid · blanques | 63 | 37 58,7% | 8 12,7% | 18 28,6% |
| Ràpid · negres | 60 | 36 60,0% | 7 11,7% | 17 28,3% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 457Victòries · 212Taules · 107Derrotes · 138Estàndard · 334Ràpid · 123Blanques · 233Negres · 224
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 457 | 212 46,4% | 107 23,4% | 138 30,2% |
| Total · blanques | 233 | 108 46,4% | 57 24,5% | 68 29,2% |
| Total · negres | 224 | 104 46,4% | 50 22,3% | 70 31,3% |
| Estàndard | 334 | 139 41,6% | 92 27,5% | 103 30,8% |
| Estàndard · blanques | 170 | 71 41,8% | 49 28,8% | 50 29,4% |
| Estàndard · negres | 164 | 68 41,5% | 43 26,2% | 53 32,3% |
| Ràpid | 123 | 73 59,4% | 15 12,2% | 35 28,5% |
| Ràpid · blanques | 63 | 37 58,7% | 8 12,7% | 18 28,6% |
| Ràpid · negres | 60 | 36 60,0% | 7 11,7% | 17 28,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 441Victòries · 203Taules · 104Derrotes · 134Estàndard · 334Ràpid · 107Blanques · 225Negres · 216
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 441 | 203 46,0% | 104 23,6% | 134 30,4% |
| Total · blanques | 225 | 102 45,3% | 56 24,9% | 67 29,8% |
| Total · negres | 216 | 101 46,8% | 48 22,2% | 67 31,0% |
| Estàndard | 334 | 139 41,6% | 92 27,5% | 103 30,8% |
| Estàndard · blanques | 170 | 71 41,8% | 49 28,8% | 50 29,4% |
| Estàndard · negres | 164 | 68 41,5% | 43 26,2% | 53 32,3% |
| Ràpid | 107 | 64 59,8% | 12 11,2% | 31 29,0% |
| Ràpid · blanques | 55 | 31 56,4% | 7 12,7% | 17 30,9% |
| Ràpid · negres | 52 | 33 63,5% | 5 9,6% | 14 26,9% |
