Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 43Victòries · 10Taules · 5Derrotes · 28Estàndard · 10Ràpid · 33Blanques · 23Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 10 23,3% | 5 11,6% | 28 65,1% |
| Total · blanques | 23 | 4 17,4% | 4 17,4% | 15 65,2% |
| Total · negres | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 33 | 6 18,2% | 5 15,2% | 22 66,7% |
| Ràpid · blanques | 17 | 0 0,0% | 4 23,5% | 13 76,5% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 34Victòries · 8Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 10Ràpid · 24Blanques · 19Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 8 23,5% | 4 11,8% | 22 64,7% |
| Total · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Total · negres | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 24 | 4 16,7% | 4 16,7% | 16 66,7% |
| Ràpid · blanques | 13 | 0 0,0% | 3 23,1% | 10 76,9% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 34Victòries · 8Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 10Ràpid · 24Blanques · 19Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 8 23,5% | 4 11,8% | 22 64,7% |
| Total · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Total · negres | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 24 | 4 16,7% | 4 16,7% | 16 66,7% |
| Ràpid · blanques | 13 | 0 0,0% | 3 23,1% | 10 76,9% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 34Victòries · 8Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 10Ràpid · 24Blanques · 19Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 8 23,5% | 4 11,8% | 22 64,7% |
| Total · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Total · negres | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 24 | 4 16,7% | 4 16,7% | 16 66,7% |
| Ràpid · blanques | 13 | 0 0,0% | 3 23,1% | 10 76,9% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
