Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 30Victòries · 6Taules · 3Derrotes · 21Estàndard · 10Ràpid · 20Blanques · 13Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 30 | 6 20,0% | 3 10,0% | 21 70,0% |
| Total · blanques | 13 | 2 15,4% | 1 7,7% | 10 76,9% |
| Total · negres | 17 | 4 23,5% | 2 11,8% | 11 64,7% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 1 10,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Ràpid | 20 | 5 25,0% | 2 10,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 25Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 10Ràpid · 15Blanques · 11Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 5 20,0% | 2 8,0% | 18 72,0% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 14 | 3 21,4% | 2 14,3% | 9 64,3% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 1 10,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Ràpid | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 25Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 10Ràpid · 15Blanques · 11Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 5 20,0% | 2 8,0% | 18 72,0% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 14 | 3 21,4% | 2 14,3% | 9 64,3% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 1 10,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Ràpid | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 25Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 10Ràpid · 15Blanques · 11Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 5 20,0% | 2 8,0% | 18 72,0% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 14 | 3 21,4% | 2 14,3% | 9 64,3% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 1 10,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Ràpid | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
