Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 102Victòries · 50Taules · 15Derrotes · 37Estàndard · 41Ràpid · 61Blanques · 51Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 50 49,0% | 15 14,7% | 37 36,3% |
| Total · blanques | 51 | 26 51,0% | 6 11,8% | 19 37,3% |
| Total · negres | 51 | 24 47,1% | 9 17,7% | 18 35,3% |
| Estàndard | 41 | 23 56,1% | 7 17,1% | 11 26,8% |
| Estàndard · blanques | 20 | 11 55,0% | 5 25,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 12 57,1% | 2 9,5% | 7 33,3% |
| Ràpid | 61 | 27 44,3% | 8 13,1% | 26 42,6% |
| Ràpid · blanques | 31 | 15 48,4% | 1 3,2% | 15 48,4% |
| Ràpid · negres | 30 | 12 40,0% | 7 23,3% | 11 36,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 95Victòries · 45Taules · 15Derrotes · 35Estàndard · 41Ràpid · 54Blanques · 47Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 95 | 45 47,4% | 15 15,8% | 35 36,8% |
| Total · blanques | 47 | 22 46,8% | 6 12,8% | 19 40,4% |
| Total · negres | 48 | 23 47,9% | 9 18,8% | 16 33,3% |
| Estàndard | 41 | 23 56,1% | 7 17,1% | 11 26,8% |
| Estàndard · blanques | 20 | 11 55,0% | 5 25,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 12 57,1% | 2 9,5% | 7 33,3% |
| Ràpid | 54 | 22 40,7% | 8 14,8% | 24 44,4% |
| Ràpid · blanques | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 27 | 11 40,7% | 7 25,9% | 9 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 95Victòries · 45Taules · 15Derrotes · 35Estàndard · 41Ràpid · 54Blanques · 47Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 95 | 45 47,4% | 15 15,8% | 35 36,8% |
| Total · blanques | 47 | 22 46,8% | 6 12,8% | 19 40,4% |
| Total · negres | 48 | 23 47,9% | 9 18,8% | 16 33,3% |
| Estàndard | 41 | 23 56,1% | 7 17,1% | 11 26,8% |
| Estàndard · blanques | 20 | 11 55,0% | 5 25,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 12 57,1% | 2 9,5% | 7 33,3% |
| Ràpid | 54 | 22 40,7% | 8 14,8% | 24 44,4% |
| Ràpid · blanques | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 27 | 11 40,7% | 7 25,9% | 9 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 95Victòries · 45Taules · 15Derrotes · 35Estàndard · 41Ràpid · 54Blanques · 47Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 95 | 45 47,4% | 15 15,8% | 35 36,8% |
| Total · blanques | 47 | 22 46,8% | 6 12,8% | 19 40,4% |
| Total · negres | 48 | 23 47,9% | 9 18,8% | 16 33,3% |
| Estàndard | 41 | 23 56,1% | 7 17,1% | 11 26,8% |
| Estàndard · blanques | 20 | 11 55,0% | 5 25,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 12 57,1% | 2 9,5% | 7 33,3% |
| Ràpid | 54 | 22 40,7% | 8 14,8% | 24 44,4% |
| Ràpid · blanques | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 27 | 11 40,7% | 7 25,9% | 9 33,3% |
