Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 32Victòries · 15Taules · 3Derrotes · 14Estàndard · 19Ràpid · 13Blanques · 15Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 15 46,9% | 3 9,4% | 14 43,8% |
| Total · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Total · negres | 17 | 7 41,2% | 3 17,7% | 7 41,2% |
| Estàndard | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Ràpid | 13 | 6 46,2% | 2 15,4% | 5 38,5% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 2 28,6% | 2 28,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 25Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 12Estàndard · 19Ràpid · 6Blanques · 12Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Total · negres | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Estàndard | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Ràpid | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 25Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 12Estàndard · 19Ràpid · 6Blanques · 12Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Total · negres | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Estàndard | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Ràpid | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 25Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 12Estàndard · 19Ràpid · 6Blanques · 12Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Total · negres | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Estàndard | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Ràpid | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
