Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 28Victòries · 14Taules · 2Derrotes · 12Estàndard · 9Ràpid · 19Blanques · 14Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 14 50,0% | 2 7,1% | 12 42,9% |
| Total · blanques | 14 | 7 50,0% | 1 7,1% | 6 42,9% |
| Total · negres | 14 | 7 50,0% | 1 7,1% | 6 42,9% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 21Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 8Estàndard · 9Ràpid · 12Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 11 52,4% | 2 9,5% | 8 38,1% |
| Total · blanques | 10 | 6 60,0% | 1 10,0% | 3 30,0% |
| Total · negres | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 21Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 8Estàndard · 9Ràpid · 12Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 11 52,4% | 2 9,5% | 8 38,1% |
| Total · blanques | 10 | 6 60,0% | 1 10,0% | 3 30,0% |
| Total · negres | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 21Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 8Estàndard · 9Ràpid · 12Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 11 52,4% | 2 9,5% | 8 38,1% |
| Total · blanques | 10 | 6 60,0% | 1 10,0% | 3 30,0% |
| Total · negres | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
