Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 138Victòries · 51Taules · 6Derrotes · 81Estàndard · 46Ràpid · 92Blanques · 66Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 138 | 51 37,0% | 6 4,4% | 81 58,7% |
| Total · blanques | 66 | 26 39,4% | 4 6,1% | 36 54,6% |
| Total · negres | 72 | 25 34,7% | 2 2,8% | 45 62,5% |
| Estàndard | 46 | 18 39,1% | 5 10,9% | 23 50,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 7 35,0% | 3 15,0% | 10 50,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 11 42,3% | 2 7,7% | 13 50,0% |
| Ràpid | 92 | 33 35,9% | 1 1,1% | 58 63,0% |
| Ràpid · blanques | 46 | 19 41,3% | 1 2,2% | 26 56,5% |
| Ràpid · negres | 46 | 14 30,4% | 0 0,0% | 32 69,6% |
Captura 2026-09-01
+13 partides des de 2026-08-01
Partides · 134Victòries · 50Taules · 6Derrotes · 78Estàndard · 46Ràpid · 88Blanques · 64Negres · 70
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 134 | 50 37,3% | 6 4,5% | 78 58,2% |
| Total · blanques | 64 | 25 39,1% | 4 6,3% | 35 54,7% |
| Total · negres | 70 | 25 35,7% | 2 2,9% | 43 61,4% |
| Estàndard | 46 | 18 39,1% | 5 10,9% | 23 50,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 7 35,0% | 3 15,0% | 10 50,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 11 42,3% | 2 7,7% | 13 50,0% |
| Ràpid | 88 | 32 36,4% | 1 1,1% | 55 62,5% |
| Ràpid · blanques | 44 | 18 40,9% | 1 2,3% | 25 56,8% |
| Ràpid · negres | 44 | 14 31,8% | 0 0,0% | 30 68,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 121Victòries · 46Taules · 5Derrotes · 70Estàndard · 33Ràpid · 88Blanques · 58Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 121 | 46 38,0% | 5 4,1% | 70 57,9% |
| Total · blanques | 58 | 23 39,7% | 4 6,9% | 31 53,5% |
| Total · negres | 63 | 23 36,5% | 1 1,6% | 39 61,9% |
| Estàndard | 33 | 14 42,4% | 4 12,1% | 15 45,5% |
| Estàndard · blanques | 14 | 5 35,7% | 3 21,4% | 6 42,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid | 88 | 32 36,4% | 1 1,1% | 55 62,5% |
| Ràpid · blanques | 44 | 18 40,9% | 1 2,3% | 25 56,8% |
| Ràpid · negres | 44 | 14 31,8% | 0 0,0% | 30 68,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 112Victòries · 43Taules · 5Derrotes · 64Estàndard · 33Ràpid · 79Blanques · 53Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 43 38,4% | 5 4,5% | 64 57,1% |
| Total · blanques | 53 | 20 37,7% | 4 7,6% | 29 54,7% |
| Total · negres | 59 | 23 39,0% | 1 1,7% | 35 59,3% |
| Estàndard | 33 | 14 42,4% | 4 12,1% | 15 45,5% |
| Estàndard · blanques | 14 | 5 35,7% | 3 21,4% | 6 42,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid | 79 | 29 36,7% | 1 1,3% | 49 62,0% |
| Ràpid · blanques | 39 | 15 38,5% | 1 2,6% | 23 59,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 14 35,0% | 0 0,0% | 26 65,0% |
