Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 230Victòries · 91Taules · 35Derrotes · 104Estàndard · 108Ràpid · 122Blanques · 113Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 230 | 91 39,6% | 35 15,2% | 104 45,2% |
| Total · blanques | 113 | 46 40,7% | 20 17,7% | 47 41,6% |
| Total · negres | 117 | 45 38,5% | 15 12,8% | 57 48,7% |
| Estàndard | 108 | 46 42,6% | 25 23,2% | 37 34,3% |
| Estàndard · blanques | 53 | 23 43,4% | 17 32,1% | 13 24,5% |
| Estàndard · negres | 55 | 23 41,8% | 8 14,6% | 24 43,6% |
| Ràpid | 122 | 45 36,9% | 10 8,2% | 67 54,9% |
| Ràpid · blanques | 60 | 23 38,3% | 3 5,0% | 34 56,7% |
| Ràpid · negres | 62 | 22 35,5% | 7 11,3% | 33 53,2% |
Captura 2026-09-01
+14 partides des de 2026-08-01
Partides · 216Victòries · 83Taules · 34Derrotes · 99Estàndard · 108Ràpid · 108Blanques · 106Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 216 | 83 38,4% | 34 15,7% | 99 45,8% |
| Total · blanques | 106 | 43 40,6% | 20 18,9% | 43 40,6% |
| Total · negres | 110 | 40 36,4% | 14 12,7% | 56 50,9% |
| Estàndard | 108 | 46 42,6% | 25 23,2% | 37 34,3% |
| Estàndard · blanques | 53 | 23 43,4% | 17 32,1% | 13 24,5% |
| Estàndard · negres | 55 | 23 41,8% | 8 14,6% | 24 43,6% |
| Ràpid | 108 | 37 34,3% | 9 8,3% | 62 57,4% |
| Ràpid · blanques | 53 | 20 37,7% | 3 5,7% | 30 56,6% |
| Ràpid · negres | 55 | 17 30,9% | 6 10,9% | 32 58,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 202Victòries · 76Taules · 29Derrotes · 97Estàndard · 94Ràpid · 108Blanques · 100Negres · 102
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 202 | 76 37,6% | 29 14,4% | 97 48,0% |
| Total · blanques | 100 | 39 39,0% | 18 18,0% | 43 43,0% |
| Total · negres | 102 | 37 36,3% | 11 10,8% | 54 52,9% |
| Estàndard | 94 | 39 41,5% | 20 21,3% | 35 37,2% |
| Estàndard · blanques | 47 | 19 40,4% | 15 31,9% | 13 27,7% |
| Estàndard · negres | 47 | 20 42,6% | 5 10,6% | 22 46,8% |
| Ràpid | 108 | 37 34,3% | 9 8,3% | 62 57,4% |
| Ràpid · blanques | 53 | 20 37,7% | 3 5,7% | 30 56,6% |
| Ràpid · negres | 55 | 17 30,9% | 6 10,9% | 32 58,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 193Victòries · 74Taules · 28Derrotes · 91Estàndard · 94Ràpid · 99Blanques · 95Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 74 38,3% | 28 14,5% | 91 47,2% |
| Total · blanques | 95 | 38 40,0% | 18 19,0% | 39 41,1% |
| Total · negres | 98 | 36 36,7% | 10 10,2% | 52 53,1% |
| Estàndard | 94 | 39 41,5% | 20 21,3% | 35 37,2% |
| Estàndard · blanques | 47 | 19 40,4% | 15 31,9% | 13 27,7% |
| Estàndard · negres | 47 | 20 42,6% | 5 10,6% | 22 46,8% |
| Ràpid | 99 | 35 35,4% | 8 8,1% | 56 56,6% |
| Ràpid · blanques | 48 | 19 39,6% | 3 6,3% | 26 54,2% |
| Ràpid · negres | 51 | 16 31,4% | 5 9,8% | 30 58,8% |
