Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+11 partides des de 2026-09-01
Partides · 198Victòries · 38Taules · 19Derrotes · 141Estàndard · 127Ràpid · 71Blanques · 100Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 198 | 38 19,2% | 19 9,6% | 141 71,2% |
| Total · blanques | 100 | 19 19,0% | 14 14,0% | 67 67,0% |
| Total · negres | 98 | 19 19,4% | 5 5,1% | 74 75,5% |
| Estàndard | 127 | 28 22,1% | 18 14,2% | 81 63,8% |
| Estàndard · blanques | 63 | 14 22,2% | 13 20,6% | 36 57,1% |
| Estàndard · negres | 64 | 14 21,9% | 5 7,8% | 45 70,3% |
| Ràpid | 71 | 10 14,1% | 1 1,4% | 60 84,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 5 13,5% | 1 2,7% | 31 83,8% |
| Ràpid · negres | 34 | 5 14,7% | 0 0,0% | 29 85,3% |
Captura 2026-09-01
+6 partides des de 2026-08-01
Partides · 187Victòries · 35Taules · 19Derrotes · 133Estàndard · 127Ràpid · 60Blanques · 94Negres · 93
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 187 | 35 18,7% | 19 10,2% | 133 71,1% |
| Total · blanques | 94 | 17 18,1% | 14 14,9% | 63 67,0% |
| Total · negres | 93 | 18 19,4% | 5 5,4% | 70 75,3% |
| Estàndard | 127 | 28 22,1% | 18 14,2% | 81 63,8% |
| Estàndard · blanques | 63 | 14 22,2% | 13 20,6% | 36 57,1% |
| Estàndard · negres | 64 | 14 21,9% | 5 7,8% | 45 70,3% |
| Ràpid | 60 | 7 11,7% | 1 1,7% | 52 86,7% |
| Ràpid · blanques | 31 | 3 9,7% | 1 3,2% | 27 87,1% |
| Ràpid · negres | 29 | 4 13,8% | 0 0,0% | 25 86,2% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 181Victòries · 33Taules · 17Derrotes · 131Estàndard · 121Ràpid · 60Blanques · 91Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 181 | 33 18,2% | 17 9,4% | 131 72,4% |
| Total · blanques | 91 | 17 18,7% | 13 14,3% | 61 67,0% |
| Total · negres | 90 | 16 17,8% | 4 4,4% | 70 77,8% |
| Estàndard | 121 | 26 21,5% | 16 13,2% | 79 65,3% |
| Estàndard · blanques | 60 | 14 23,3% | 12 20,0% | 34 56,7% |
| Estàndard · negres | 61 | 12 19,7% | 4 6,6% | 45 73,8% |
| Ràpid | 60 | 7 11,7% | 1 1,7% | 52 86,7% |
| Ràpid · blanques | 31 | 3 9,7% | 1 3,2% | 27 87,1% |
| Ràpid · negres | 29 | 4 13,8% | 0 0,0% | 25 86,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 174Victòries · 33Taules · 15Derrotes · 126Estàndard · 114Ràpid · 60Blanques · 87Negres · 87
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 174 | 33 19,0% | 15 8,6% | 126 72,4% |
| Total · blanques | 87 | 17 19,5% | 12 13,8% | 58 66,7% |
| Total · negres | 87 | 16 18,4% | 3 3,5% | 68 78,2% |
| Estàndard | 114 | 26 22,8% | 14 12,3% | 74 64,9% |
| Estàndard · blanques | 56 | 14 25,0% | 11 19,6% | 31 55,4% |
| Estàndard · negres | 58 | 12 20,7% | 3 5,2% | 43 74,1% |
| Ràpid | 60 | 7 11,7% | 1 1,7% | 52 86,7% |
| Ràpid · blanques | 31 | 3 9,7% | 1 3,2% | 27 87,1% |
| Ràpid · negres | 29 | 4 13,8% | 0 0,0% | 25 86,2% |
