Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 226Victòries · 101Taules · 29Derrotes · 96Estàndard · 178Ràpid · 48Blanques · 111Negres · 115
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 226 | 101 44,7% | 29 12,8% | 96 42,5% |
| Total · blanques | 111 | 48 43,2% | 17 15,3% | 46 41,4% |
| Total · negres | 115 | 53 46,1% | 12 10,4% | 50 43,5% |
| Estàndard | 178 | 75 42,1% | 26 14,6% | 77 43,3% |
| Estàndard · blanques | 88 | 36 40,9% | 15 17,1% | 37 42,1% |
| Estàndard · negres | 90 | 39 43,3% | 11 12,2% | 40 44,4% |
| Ràpid | 48 | 26 54,2% | 3 6,3% | 19 39,6% |
| Ràpid · blanques | 23 | 12 52,2% | 2 8,7% | 9 39,1% |
| Ràpid · negres | 25 | 14 56,0% | 1 4,0% | 10 40,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 220Victòries · 96Taules · 28Derrotes · 96Estàndard · 178Ràpid · 42Blanques · 108Negres · 112
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 220 | 96 43,6% | 28 12,7% | 96 43,6% |
| Total · blanques | 108 | 46 42,6% | 16 14,8% | 46 42,6% |
| Total · negres | 112 | 50 44,6% | 12 10,7% | 50 44,6% |
| Estàndard | 178 | 75 42,1% | 26 14,6% | 77 43,3% |
| Estàndard · blanques | 88 | 36 40,9% | 15 17,1% | 37 42,1% |
| Estàndard · negres | 90 | 39 43,3% | 11 12,2% | 40 44,4% |
| Ràpid | 42 | 21 50,0% | 2 4,8% | 19 45,2% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 220Victòries · 96Taules · 28Derrotes · 96Estàndard · 178Ràpid · 42Blanques · 108Negres · 112
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 220 | 96 43,6% | 28 12,7% | 96 43,6% |
| Total · blanques | 108 | 46 42,6% | 16 14,8% | 46 42,6% |
| Total · negres | 112 | 50 44,6% | 12 10,7% | 50 44,6% |
| Estàndard | 178 | 75 42,1% | 26 14,6% | 77 43,3% |
| Estàndard · blanques | 88 | 36 40,9% | 15 17,1% | 37 42,1% |
| Estàndard · negres | 90 | 39 43,3% | 11 12,2% | 40 44,4% |
| Ràpid | 42 | 21 50,0% | 2 4,8% | 19 45,2% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 220Victòries · 96Taules · 28Derrotes · 96Estàndard · 178Ràpid · 42Blanques · 108Negres · 112
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 220 | 96 43,6% | 28 12,7% | 96 43,6% |
| Total · blanques | 108 | 46 42,6% | 16 14,8% | 46 42,6% |
| Total · negres | 112 | 50 44,6% | 12 10,7% | 50 44,6% |
| Estàndard | 178 | 75 42,1% | 26 14,6% | 77 43,3% |
| Estàndard · blanques | 88 | 36 40,9% | 15 17,1% | 37 42,1% |
| Estàndard · negres | 90 | 39 43,3% | 11 12,2% | 40 44,4% |
| Ràpid | 42 | 21 50,0% | 2 4,8% | 19 45,2% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
