Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 609Victòries · 287Taules · 71Derrotes · 251Estàndard · 396Ràpid · 213Blanques · 298Negres · 311
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 609 | 287 47,1% | 71 11,7% | 251 41,2% |
| Total · blanques | 298 | 159 53,4% | 28 9,4% | 111 37,3% |
| Total · negres | 311 | 128 41,2% | 43 13,8% | 140 45,0% |
| Estàndard | 396 | 180 45,5% | 63 15,9% | 153 38,6% |
| Estàndard · blanques | 196 | 103 52,6% | 27 13,8% | 66 33,7% |
| Estàndard · negres | 200 | 77 38,5% | 36 18,0% | 87 43,5% |
| Ràpid | 213 | 107 50,2% | 8 3,8% | 98 46,0% |
| Ràpid · blanques | 102 | 56 54,9% | 1 1,0% | 45 44,1% |
| Ràpid · negres | 111 | 51 46,0% | 7 6,3% | 53 47,8% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 592Victòries · 276Taules · 71Derrotes · 245Estàndard · 396Ràpid · 196Blanques · 290Negres · 302
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 592 | 276 46,6% | 71 12,0% | 245 41,4% |
| Total · blanques | 290 | 152 52,4% | 28 9,7% | 110 37,9% |
| Total · negres | 302 | 124 41,1% | 43 14,2% | 135 44,7% |
| Estàndard | 396 | 180 45,5% | 63 15,9% | 153 38,6% |
| Estàndard · blanques | 196 | 103 52,6% | 27 13,8% | 66 33,7% |
| Estàndard · negres | 200 | 77 38,5% | 36 18,0% | 87 43,5% |
| Ràpid | 196 | 96 49,0% | 8 4,1% | 92 46,9% |
| Ràpid · blanques | 94 | 49 52,1% | 1 1,1% | 44 46,8% |
| Ràpid · negres | 102 | 47 46,1% | 7 6,9% | 48 47,1% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 583Victòries · 273Taules · 68Derrotes · 242Estàndard · 387Ràpid · 196Blanques · 286Negres · 297
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 583 | 273 46,8% | 68 11,7% | 242 41,5% |
| Total · blanques | 286 | 151 52,8% | 26 9,1% | 109 38,1% |
| Total · negres | 297 | 122 41,1% | 42 14,1% | 133 44,8% |
| Estàndard | 387 | 177 45,7% | 60 15,5% | 150 38,8% |
| Estàndard · blanques | 192 | 102 53,1% | 25 13,0% | 65 33,9% |
| Estàndard · negres | 195 | 75 38,5% | 35 18,0% | 85 43,6% |
| Ràpid | 196 | 96 49,0% | 8 4,1% | 92 46,9% |
| Ràpid · blanques | 94 | 49 52,1% | 1 1,1% | 44 46,8% |
| Ràpid · negres | 102 | 47 46,1% | 7 6,9% | 48 47,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 575Victòries · 269Taules · 67Derrotes · 239Estàndard · 379Ràpid · 196Blanques · 282Negres · 293
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 575 | 269 46,8% | 67 11,7% | 239 41,6% |
| Total · blanques | 282 | 148 52,5% | 25 8,9% | 109 38,7% |
| Total · negres | 293 | 121 41,3% | 42 14,3% | 130 44,4% |
| Estàndard | 379 | 173 45,7% | 59 15,6% | 147 38,8% |
| Estàndard · blanques | 188 | 99 52,7% | 24 12,8% | 65 34,6% |
| Estàndard · negres | 191 | 74 38,7% | 35 18,3% | 82 42,9% |
| Ràpid | 196 | 96 49,0% | 8 4,1% | 92 46,9% |
| Ràpid · blanques | 94 | 49 52,1% | 1 1,1% | 44 46,8% |
| Ràpid · negres | 102 | 47 46,1% | 7 6,9% | 48 47,1% |
