Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 73Victòries · 35Taules · 16Derrotes · 22Estàndard · 73Ràpid · 0Blanques · 35Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 35 48,0% | 16 21,9% | 22 30,1% |
| Total · blanques | 35 | 19 54,3% | 9 25,7% | 7 20,0% |
| Total · negres | 38 | 16 42,1% | 7 18,4% | 15 39,5% |
| Estàndard | 73 | 35 48,0% | 16 21,9% | 22 30,1% |
| Estàndard · blanques | 35 | 19 54,3% | 9 25,7% | 7 20,0% |
| Estàndard · negres | 38 | 16 42,1% | 7 18,4% | 15 39,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 73Victòries · 35Taules · 16Derrotes · 22Estàndard · 73Ràpid · 0Blanques · 35Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 35 48,0% | 16 21,9% | 22 30,1% |
| Total · blanques | 35 | 19 54,3% | 9 25,7% | 7 20,0% |
| Total · negres | 38 | 16 42,1% | 7 18,4% | 15 39,5% |
| Estàndard | 73 | 35 48,0% | 16 21,9% | 22 30,1% |
| Estàndard · blanques | 35 | 19 54,3% | 9 25,7% | 7 20,0% |
| Estàndard · negres | 38 | 16 42,1% | 7 18,4% | 15 39,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 64Victòries · 32Taules · 13Derrotes · 19Estàndard · 64Ràpid · 0Blanques · 31Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 64 | 32 50,0% | 13 20,3% | 19 29,7% |
| Total · blanques | 31 | 17 54,8% | 7 22,6% | 7 22,6% |
| Total · negres | 33 | 15 45,5% | 6 18,2% | 12 36,4% |
| Estàndard | 64 | 32 50,0% | 13 20,3% | 19 29,7% |
| Estàndard · blanques | 31 | 17 54,8% | 7 22,6% | 7 22,6% |
| Estàndard · negres | 33 | 15 45,5% | 6 18,2% | 12 36,4% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 64Victòries · 32Taules · 13Derrotes · 19Estàndard · 64Ràpid · 0Blanques · 31Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 64 | 32 50,0% | 13 20,3% | 19 29,7% |
| Total · blanques | 31 | 17 54,8% | 7 22,6% | 7 22,6% |
| Total · negres | 33 | 15 45,5% | 6 18,2% | 12 36,4% |
| Estàndard | 64 | 32 50,0% | 13 20,3% | 19 29,7% |
| Estàndard · blanques | 31 | 17 54,8% | 7 22,6% | 7 22,6% |
| Estàndard · negres | 33 | 15 45,5% | 6 18,2% | 12 36,4% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
