Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 344Victòries · 155Taules · 64Derrotes · 125Estàndard · 277Ràpid · 67Blanques · 171Negres · 173
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 344 | 155 45,1% | 64 18,6% | 125 36,3% |
| Total · blanques | 171 | 78 45,6% | 26 15,2% | 67 39,2% |
| Total · negres | 173 | 77 44,5% | 38 22,0% | 58 33,5% |
| Estàndard | 277 | 123 44,4% | 54 19,5% | 100 36,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 62 45,6% | 21 15,4% | 53 39,0% |
| Estàndard · negres | 141 | 61 43,3% | 33 23,4% | 47 33,3% |
| Ràpid | 67 | 32 47,8% | 10 14,9% | 25 37,3% |
| Ràpid · blanques | 35 | 16 45,7% | 5 14,3% | 14 40,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 16 50,0% | 5 15,6% | 11 34,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 335Victòries · 152Taules · 62Derrotes · 121Estàndard · 277Ràpid · 58Blanques · 166Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 335 | 152 45,4% | 62 18,5% | 121 36,1% |
| Total · blanques | 166 | 76 45,8% | 25 15,1% | 65 39,2% |
| Total · negres | 169 | 76 45,0% | 37 21,9% | 56 33,1% |
| Estàndard | 277 | 123 44,4% | 54 19,5% | 100 36,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 62 45,6% | 21 15,4% | 53 39,0% |
| Estàndard · negres | 141 | 61 43,3% | 33 23,4% | 47 33,3% |
| Ràpid | 58 | 29 50,0% | 8 13,8% | 21 36,2% |
| Ràpid · blanques | 30 | 14 46,7% | 4 13,3% | 12 40,0% |
| Ràpid · negres | 28 | 15 53,6% | 4 14,3% | 9 32,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 335Victòries · 152Taules · 62Derrotes · 121Estàndard · 277Ràpid · 58Blanques · 166Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 335 | 152 45,4% | 62 18,5% | 121 36,1% |
| Total · blanques | 166 | 76 45,8% | 25 15,1% | 65 39,2% |
| Total · negres | 169 | 76 45,0% | 37 21,9% | 56 33,1% |
| Estàndard | 277 | 123 44,4% | 54 19,5% | 100 36,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 62 45,6% | 21 15,4% | 53 39,0% |
| Estàndard · negres | 141 | 61 43,3% | 33 23,4% | 47 33,3% |
| Ràpid | 58 | 29 50,0% | 8 13,8% | 21 36,2% |
| Ràpid · blanques | 30 | 14 46,7% | 4 13,3% | 12 40,0% |
| Ràpid · negres | 28 | 15 53,6% | 4 14,3% | 9 32,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 335Victòries · 152Taules · 62Derrotes · 121Estàndard · 277Ràpid · 58Blanques · 166Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 335 | 152 45,4% | 62 18,5% | 121 36,1% |
| Total · blanques | 166 | 76 45,8% | 25 15,1% | 65 39,2% |
| Total · negres | 169 | 76 45,0% | 37 21,9% | 56 33,1% |
| Estàndard | 277 | 123 44,4% | 54 19,5% | 100 36,1% |
| Estàndard · blanques | 136 | 62 45,6% | 21 15,4% | 53 39,0% |
| Estàndard · negres | 141 | 61 43,3% | 33 23,4% | 47 33,3% |
| Ràpid | 58 | 29 50,0% | 8 13,8% | 21 36,2% |
| Ràpid · blanques | 30 | 14 46,7% | 4 13,3% | 12 40,0% |
| Ràpid · negres | 28 | 15 53,6% | 4 14,3% | 9 32,1% |
