Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 13Taules · 2Derrotes · 19Estàndard · 11Ràpid · 23Blanques · 21Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 13 38,2% | 2 5,9% | 19 55,9% |
| Total · blanques | 21 | 7 33,3% | 1 4,8% | 13 61,9% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Ràpid · blanques | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 26Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 11Ràpid · 15Blanques · 17Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 10 38,5% | 1 3,9% | 15 57,7% |
| Total · blanques | 17 | 6 35,3% | 1 5,9% | 10 58,8% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 26Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 11Ràpid · 15Blanques · 17Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 10 38,5% | 1 3,9% | 15 57,7% |
| Total · blanques | 17 | 6 35,3% | 1 5,9% | 10 58,8% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 26Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 11Ràpid · 15Blanques · 17Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 10 38,5% | 1 3,9% | 15 57,7% |
| Total · blanques | 17 | 6 35,3% | 1 5,9% | 10 58,8% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
