Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 64Victòries · 22Taules · 7Derrotes · 35Estàndard · 37Ràpid · 27Blanques · 30Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 64 | 22 34,4% | 7 10,9% | 35 54,7% |
| Total · blanques | 30 | 11 36,7% | 2 6,7% | 17 56,7% |
| Total · negres | 34 | 11 32,4% | 5 14,7% | 18 52,9% |
| Estàndard | 37 | 14 37,8% | 6 16,2% | 17 46,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 4 19,1% | 9 42,9% |
| Ràpid | 27 | 8 29,6% | 1 3,7% | 18 66,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 56Victòries · 20Taules · 7Derrotes · 29Estàndard · 37Ràpid · 19Blanques · 26Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 20 35,7% | 7 12,5% | 29 51,8% |
| Total · blanques | 26 | 9 34,6% | 2 7,7% | 15 57,7% |
| Total · negres | 30 | 11 36,7% | 5 16,7% | 14 46,7% |
| Estàndard | 37 | 14 37,8% | 6 16,2% | 17 46,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 4 19,1% | 9 42,9% |
| Ràpid | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 56Victòries · 20Taules · 7Derrotes · 29Estàndard · 37Ràpid · 19Blanques · 26Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 20 35,7% | 7 12,5% | 29 51,8% |
| Total · blanques | 26 | 9 34,6% | 2 7,7% | 15 57,7% |
| Total · negres | 30 | 11 36,7% | 5 16,7% | 14 46,7% |
| Estàndard | 37 | 14 37,8% | 6 16,2% | 17 46,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 4 19,1% | 9 42,9% |
| Ràpid | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 56Victòries · 20Taules · 7Derrotes · 29Estàndard · 37Ràpid · 19Blanques · 26Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 20 35,7% | 7 12,5% | 29 51,8% |
| Total · blanques | 26 | 9 34,6% | 2 7,7% | 15 57,7% |
| Total · negres | 30 | 11 36,7% | 5 16,7% | 14 46,7% |
| Estàndard | 37 | 14 37,8% | 6 16,2% | 17 46,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 4 19,1% | 9 42,9% |
| Ràpid | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
