Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 124Victòries · 83Taules · 34Derrotes · 7Estàndard · 51Ràpid · 73Blanques · 61Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 83 66,9% | 34 27,4% | 7 5,7% |
| Total · blanques | 61 | 44 72,1% | 15 24,6% | 2 3,3% |
| Total · negres | 63 | 39 61,9% | 19 30,2% | 5 7,9% |
| Estàndard | 51 | 26 51,0% | 22 43,1% | 3 5,9% |
| Estàndard · blanques | 25 | 12 48,0% | 12 48,0% | 1 4,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 14 53,9% | 10 38,5% | 2 7,7% |
| Ràpid | 73 | 57 78,1% | 12 16,4% | 4 5,5% |
| Ràpid · blanques | 36 | 32 88,9% | 3 8,3% | 1 2,8% |
| Ràpid · negres | 37 | 25 67,6% | 9 24,3% | 3 8,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 115Victòries · 76Taules · 32Derrotes · 7Estàndard · 51Ràpid · 64Blanques · 57Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 115 | 76 66,1% | 32 27,8% | 7 6,1% |
| Total · blanques | 57 | 40 70,2% | 15 26,3% | 2 3,5% |
| Total · negres | 58 | 36 62,1% | 17 29,3% | 5 8,6% |
| Estàndard | 51 | 26 51,0% | 22 43,1% | 3 5,9% |
| Estàndard · blanques | 25 | 12 48,0% | 12 48,0% | 1 4,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 14 53,9% | 10 38,5% | 2 7,7% |
| Ràpid | 64 | 50 78,1% | 10 15,6% | 4 6,3% |
| Ràpid · blanques | 32 | 28 87,5% | 3 9,4% | 1 3,1% |
| Ràpid · negres | 32 | 22 68,8% | 7 21,9% | 3 9,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 115Victòries · 76Taules · 32Derrotes · 7Estàndard · 51Ràpid · 64Blanques · 57Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 115 | 76 66,1% | 32 27,8% | 7 6,1% |
| Total · blanques | 57 | 40 70,2% | 15 26,3% | 2 3,5% |
| Total · negres | 58 | 36 62,1% | 17 29,3% | 5 8,6% |
| Estàndard | 51 | 26 51,0% | 22 43,1% | 3 5,9% |
| Estàndard · blanques | 25 | 12 48,0% | 12 48,0% | 1 4,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 14 53,9% | 10 38,5% | 2 7,7% |
| Ràpid | 64 | 50 78,1% | 10 15,6% | 4 6,3% |
| Ràpid · blanques | 32 | 28 87,5% | 3 9,4% | 1 3,1% |
| Ràpid · negres | 32 | 22 68,8% | 7 21,9% | 3 9,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 115Victòries · 76Taules · 32Derrotes · 7Estàndard · 51Ràpid · 64Blanques · 57Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 115 | 76 66,1% | 32 27,8% | 7 6,1% |
| Total · blanques | 57 | 40 70,2% | 15 26,3% | 2 3,5% |
| Total · negres | 58 | 36 62,1% | 17 29,3% | 5 8,6% |
| Estàndard | 51 | 26 51,0% | 22 43,1% | 3 5,9% |
| Estàndard · blanques | 25 | 12 48,0% | 12 48,0% | 1 4,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 14 53,9% | 10 38,5% | 2 7,7% |
| Ràpid | 64 | 50 78,1% | 10 15,6% | 4 6,3% |
| Ràpid · blanques | 32 | 28 87,5% | 3 9,4% | 1 3,1% |
| Ràpid · negres | 32 | 22 68,8% | 7 21,9% | 3 9,4% |
