Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 76Victòries · 33Taules · 6Derrotes · 37Estàndard · 48Ràpid · 28Blanques · 38Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 76 | 33 43,4% | 6 7,9% | 37 48,7% |
| Total · blanques | 38 | 15 39,5% | 4 10,5% | 19 50,0% |
| Total · negres | 38 | 18 47,4% | 2 5,3% | 18 47,4% |
| Estàndard | 48 | 21 43,8% | 3 6,3% | 24 50,0% |
| Estàndard · blanques | 25 | 8 32,0% | 2 8,0% | 15 60,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 13 56,5% | 1 4,4% | 9 39,1% |
| Ràpid | 28 | 12 42,9% | 3 10,7% | 13 46,4% |
| Ràpid · blanques | 13 | 7 53,9% | 2 15,4% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 68Victòries · 29Taules · 6Derrotes · 33Estàndard · 48Ràpid · 20Blanques · 34Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 29 42,7% | 6 8,8% | 33 48,5% |
| Total · blanques | 34 | 13 38,2% | 4 11,8% | 17 50,0% |
| Total · negres | 34 | 16 47,1% | 2 5,9% | 16 47,1% |
| Estàndard | 48 | 21 43,8% | 3 6,3% | 24 50,0% |
| Estàndard · blanques | 25 | 8 32,0% | 2 8,0% | 15 60,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 13 56,5% | 1 4,4% | 9 39,1% |
| Ràpid | 20 | 8 40,0% | 3 15,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 5 55,6% | 2 22,2% | 2 22,2% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 68Victòries · 29Taules · 6Derrotes · 33Estàndard · 48Ràpid · 20Blanques · 34Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 29 42,7% | 6 8,8% | 33 48,5% |
| Total · blanques | 34 | 13 38,2% | 4 11,8% | 17 50,0% |
| Total · negres | 34 | 16 47,1% | 2 5,9% | 16 47,1% |
| Estàndard | 48 | 21 43,8% | 3 6,3% | 24 50,0% |
| Estàndard · blanques | 25 | 8 32,0% | 2 8,0% | 15 60,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 13 56,5% | 1 4,4% | 9 39,1% |
| Ràpid | 20 | 8 40,0% | 3 15,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 5 55,6% | 2 22,2% | 2 22,2% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 68Victòries · 29Taules · 6Derrotes · 33Estàndard · 48Ràpid · 20Blanques · 34Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 29 42,7% | 6 8,8% | 33 48,5% |
| Total · blanques | 34 | 13 38,2% | 4 11,8% | 17 50,0% |
| Total · negres | 34 | 16 47,1% | 2 5,9% | 16 47,1% |
| Estàndard | 48 | 21 43,8% | 3 6,3% | 24 50,0% |
| Estàndard · blanques | 25 | 8 32,0% | 2 8,0% | 15 60,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 13 56,5% | 1 4,4% | 9 39,1% |
| Ràpid | 20 | 8 40,0% | 3 15,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 5 55,6% | 2 22,2% | 2 22,2% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
