Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 195Victòries · 90Taules · 20Derrotes · 85Estàndard · 82Ràpid · 113Blanques · 98Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 195 | 90 46,2% | 20 10,3% | 85 43,6% |
| Total · blanques | 98 | 55 56,1% | 10 10,2% | 33 33,7% |
| Total · negres | 97 | 35 36,1% | 10 10,3% | 52 53,6% |
| Estàndard | 82 | 38 46,3% | 14 17,1% | 30 36,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 8 19,5% | 10 24,4% |
| Estàndard · negres | 41 | 15 36,6% | 6 14,6% | 20 48,8% |
| Ràpid | 113 | 52 46,0% | 6 5,3% | 55 48,7% |
| Ràpid · blanques | 57 | 32 56,1% | 2 3,5% | 23 40,4% |
| Ràpid · negres | 56 | 20 35,7% | 4 7,1% | 32 57,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 186Victòries · 85Taules · 20Derrotes · 81Estàndard · 82Ràpid · 104Blanques · 93Negres · 93
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 85 45,7% | 20 10,8% | 81 43,6% |
| Total · blanques | 93 | 52 55,9% | 10 10,8% | 31 33,3% |
| Total · negres | 93 | 33 35,5% | 10 10,8% | 50 53,8% |
| Estàndard | 82 | 38 46,3% | 14 17,1% | 30 36,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 8 19,5% | 10 24,4% |
| Estàndard · negres | 41 | 15 36,6% | 6 14,6% | 20 48,8% |
| Ràpid | 104 | 47 45,2% | 6 5,8% | 51 49,0% |
| Ràpid · blanques | 52 | 29 55,8% | 2 3,9% | 21 40,4% |
| Ràpid · negres | 52 | 18 34,6% | 4 7,7% | 30 57,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 186Victòries · 85Taules · 20Derrotes · 81Estàndard · 82Ràpid · 104Blanques · 93Negres · 93
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 85 45,7% | 20 10,8% | 81 43,6% |
| Total · blanques | 93 | 52 55,9% | 10 10,8% | 31 33,3% |
| Total · negres | 93 | 33 35,5% | 10 10,8% | 50 53,8% |
| Estàndard | 82 | 38 46,3% | 14 17,1% | 30 36,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 8 19,5% | 10 24,4% |
| Estàndard · negres | 41 | 15 36,6% | 6 14,6% | 20 48,8% |
| Ràpid | 104 | 47 45,2% | 6 5,8% | 51 49,0% |
| Ràpid · blanques | 52 | 29 55,8% | 2 3,9% | 21 40,4% |
| Ràpid · negres | 52 | 18 34,6% | 4 7,7% | 30 57,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 186Victòries · 85Taules · 20Derrotes · 81Estàndard · 82Ràpid · 104Blanques · 93Negres · 93
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 85 45,7% | 20 10,8% | 81 43,6% |
| Total · blanques | 93 | 52 55,9% | 10 10,8% | 31 33,3% |
| Total · negres | 93 | 33 35,5% | 10 10,8% | 50 53,8% |
| Estàndard | 82 | 38 46,3% | 14 17,1% | 30 36,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 8 19,5% | 10 24,4% |
| Estàndard · negres | 41 | 15 36,6% | 6 14,6% | 20 48,8% |
| Ràpid | 104 | 47 45,2% | 6 5,8% | 51 49,0% |
| Ràpid · blanques | 52 | 29 55,8% | 2 3,9% | 21 40,4% |
| Ràpid · negres | 52 | 18 34,6% | 4 7,7% | 30 57,7% |
