Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 179Victòries · 80Taules · 33Derrotes · 66Estàndard · 112Ràpid · 67Blanques · 84Negres · 95
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 179 | 80 44,7% | 33 18,4% | 66 36,9% |
| Total · blanques | 84 | 34 40,5% | 16 19,1% | 34 40,5% |
| Total · negres | 95 | 46 48,4% | 17 17,9% | 32 33,7% |
| Estàndard | 112 | 52 46,4% | 29 25,9% | 31 27,7% |
| Estàndard · blanques | 51 | 22 43,1% | 13 25,5% | 16 31,4% |
| Estàndard · negres | 61 | 30 49,2% | 16 26,2% | 15 24,6% |
| Ràpid | 67 | 28 41,8% | 4 6,0% | 35 52,2% |
| Ràpid · blanques | 33 | 12 36,4% | 3 9,1% | 18 54,6% |
| Ràpid · negres | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 169Victòries · 76Taules · 31Derrotes · 62Estàndard · 102Ràpid · 67Blanques · 79Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 169 | 76 45,0% | 31 18,3% | 62 36,7% |
| Total · blanques | 79 | 30 38,0% | 16 20,3% | 33 41,8% |
| Total · negres | 90 | 46 51,1% | 15 16,7% | 29 32,2% |
| Estàndard | 102 | 48 47,1% | 27 26,5% | 27 26,5% |
| Estàndard · blanques | 46 | 18 39,1% | 13 28,3% | 15 32,6% |
| Estàndard · negres | 56 | 30 53,6% | 14 25,0% | 12 21,4% |
| Ràpid | 67 | 28 41,8% | 4 6,0% | 35 52,2% |
| Ràpid · blanques | 33 | 12 36,4% | 3 9,1% | 18 54,6% |
| Ràpid · negres | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 151Victòries · 67Taules · 29Derrotes · 55Estàndard · 93Ràpid · 58Blanques · 70Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 67 44,4% | 29 19,2% | 55 36,4% |
| Total · blanques | 70 | 25 35,7% | 15 21,4% | 30 42,9% |
| Total · negres | 81 | 42 51,9% | 14 17,3% | 25 30,9% |
| Estàndard | 93 | 43 46,2% | 25 26,9% | 25 26,9% |
| Estàndard · blanques | 41 | 15 36,6% | 12 29,3% | 14 34,2% |
| Estàndard · negres | 52 | 28 53,9% | 13 25,0% | 11 21,2% |
| Ràpid | 58 | 24 41,4% | 4 6,9% | 30 51,7% |
| Ràpid · blanques | 29 | 10 34,5% | 3 10,3% | 16 55,2% |
| Ràpid · negres | 29 | 14 48,3% | 1 3,5% | 14 48,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 151Victòries · 67Taules · 29Derrotes · 55Estàndard · 93Ràpid · 58Blanques · 70Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 67 44,4% | 29 19,2% | 55 36,4% |
| Total · blanques | 70 | 25 35,7% | 15 21,4% | 30 42,9% |
| Total · negres | 81 | 42 51,9% | 14 17,3% | 25 30,9% |
| Estàndard | 93 | 43 46,2% | 25 26,9% | 25 26,9% |
| Estàndard · blanques | 41 | 15 36,6% | 12 29,3% | 14 34,2% |
| Estàndard · negres | 52 | 28 53,9% | 13 25,0% | 11 21,2% |
| Ràpid | 58 | 24 41,4% | 4 6,9% | 30 51,7% |
| Ràpid · blanques | 29 | 10 34,5% | 3 10,3% | 16 55,2% |
| Ràpid · negres | 29 | 14 48,3% | 1 3,5% | 14 48,3% |
