Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 320Victòries · 148Taules · 37Derrotes · 135Estàndard · 166Ràpid · 154Blanques · 157Negres · 163
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 320 | 148 46,3% | 37 11,6% | 135 42,2% |
| Total · blanques | 157 | 84 53,5% | 20 12,7% | 53 33,8% |
| Total · negres | 163 | 64 39,3% | 17 10,4% | 82 50,3% |
| Estàndard | 166 | 71 42,8% | 24 14,5% | 71 42,8% |
| Estàndard · blanques | 81 | 41 50,6% | 13 16,1% | 27 33,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 30 35,3% | 11 12,9% | 44 51,8% |
| Ràpid | 154 | 77 50,0% | 13 8,4% | 64 41,6% |
| Ràpid · blanques | 76 | 43 56,6% | 7 9,2% | 26 34,2% |
| Ràpid · negres | 78 | 34 43,6% | 6 7,7% | 38 48,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 311Victòries · 144Taules · 37Derrotes · 130Estàndard · 166Ràpid · 145Blanques · 153Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 311 | 144 46,3% | 37 11,9% | 130 41,8% |
| Total · blanques | 153 | 82 53,6% | 20 13,1% | 51 33,3% |
| Total · negres | 158 | 62 39,2% | 17 10,8% | 79 50,0% |
| Estàndard | 166 | 71 42,8% | 24 14,5% | 71 42,8% |
| Estàndard · blanques | 81 | 41 50,6% | 13 16,1% | 27 33,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 30 35,3% | 11 12,9% | 44 51,8% |
| Ràpid | 145 | 73 50,3% | 13 9,0% | 59 40,7% |
| Ràpid · blanques | 72 | 41 56,9% | 7 9,7% | 24 33,3% |
| Ràpid · negres | 73 | 32 43,8% | 6 8,2% | 35 48,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 311Victòries · 144Taules · 37Derrotes · 130Estàndard · 166Ràpid · 145Blanques · 153Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 311 | 144 46,3% | 37 11,9% | 130 41,8% |
| Total · blanques | 153 | 82 53,6% | 20 13,1% | 51 33,3% |
| Total · negres | 158 | 62 39,2% | 17 10,8% | 79 50,0% |
| Estàndard | 166 | 71 42,8% | 24 14,5% | 71 42,8% |
| Estàndard · blanques | 81 | 41 50,6% | 13 16,1% | 27 33,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 30 35,3% | 11 12,9% | 44 51,8% |
| Ràpid | 145 | 73 50,3% | 13 9,0% | 59 40,7% |
| Ràpid · blanques | 72 | 41 56,9% | 7 9,7% | 24 33,3% |
| Ràpid · negres | 73 | 32 43,8% | 6 8,2% | 35 48,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 311Victòries · 144Taules · 37Derrotes · 130Estàndard · 166Ràpid · 145Blanques · 153Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 311 | 144 46,3% | 37 11,9% | 130 41,8% |
| Total · blanques | 153 | 82 53,6% | 20 13,1% | 51 33,3% |
| Total · negres | 158 | 62 39,2% | 17 10,8% | 79 50,0% |
| Estàndard | 166 | 71 42,8% | 24 14,5% | 71 42,8% |
| Estàndard · blanques | 81 | 41 50,6% | 13 16,1% | 27 33,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 30 35,3% | 11 12,9% | 44 51,8% |
| Ràpid | 145 | 73 50,3% | 13 9,0% | 59 40,7% |
| Ràpid · blanques | 72 | 41 56,9% | 7 9,7% | 24 33,3% |
| Ràpid · negres | 73 | 32 43,8% | 6 8,2% | 35 48,0% |
